Zavrieť

Porady

Usporiadat
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

legolas Pozri príspevok
asi im zisky padajú z nebíčka ako píšeš, ty vidíš len bačovanie na STV, a komerčné poplatky..nie si náhodov z BA..??????
Z Blavy nie som ani náhodou-chceš povedat že si absolútne spokojná s tým ako išli peniaze napríklad pre štúdio Beta,ako sa robili zmluvy z externými firmami,ako teraz sa platí Hríbovi/kritizoval šafárenie len dokial sám sa na tom nepriživuje/?
A je málo 1,5 miliardy bývalych korún na tvorbu vlastných programov a kvalitného obsahu,napriek tomu tu stále každý rok je strata?
Komerčné TV žijú z reklám,inak by boli za poplatky a čo sa týka programu myslel som Ordináciu,Panelák,Teleráno atd,nie všetko je úplný brak,zase je chýba že máme nefunkčnú radu pre vysielanie-lebo evidentne by mali lietat vysoké pokuty jedna radost-sex,vulgarity,urážky,brutalita,hrubé násilie atd to je obsah vysielania komerčných staníc pred 22 hodinou./vrcholom bolo vysielanie velmi brutálneho filmu Rituál na Doma o 18 hodine/
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
trisestri Pozri príspevok
Z Blavy nie som ani náhodou-chceš povedat že si absolútne spokojná s tým ako išli peniaze napríklad pre štúdio Beta,ako sa robili zmluvy z externými firmami,ako teraz sa platí Hríbovi/kritizoval šafárenie len dokial sám sa na tom nepriživuje/?
A je málo 1,5 miliardy bývalych korún na tvorbu vlastných programov a kvalitného obsahu,napriek tomu tu stále každý rok je strata?
Komerčné TV žijú z reklám,inak by boli za poplatky a čo sa týka programu myslel som Ordináciu,Panelák,Teleráno atd,nie všetko je úplný brak,zase je chýba že máme nefunkčnú radu pre vysielanie-lebo evidentne by mali lietat vysoké pokuty jedna radost-sex,vulgarity,urážky,brutalita,hrubé násilie atd to je obsah vysielania komerčných staníc pred 22 hodinou./vrcholom bolo vysielanie velmi brutálneho filmu Rituál na Doma o 18 hodine/
..ty si taká ako náš bývalý havel, aj on nazval bytovky králikárne a dodnes v nich ľudia žijú a nie zajace, nebyť tých králikárni, tak by bolo hódne bezdomovcov a tak je to aj s našou terajšou vládou..ruka ruku myje, namastili si všetci čo zakladali komerčné TV dobre vrecká, nielen ako píšeš že len v STV, a to teleráno je na prd, čo sa ti na ňom páči? že si mastia papule? ej, ej, teba tak poslať na ulicu....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

trisestri Pozri príspevok
ako teraz sa platí Hríbovi/kritizoval šafárenie len dokial sám sa na tom nepriživuje/?
Prosím ťa, ako sa platí Hríbovi? Koľko? Pre koľko ľudí?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

legolas Pozri príspevok
..ty si taká ako náš bývalý havel, aj on nazval bytovky králikárne a dodnes v nich ľudia žijú a nie zajace, nebyť tých králikárni, tak by bolo hódne bezdomovcov a tak je to aj s našou terajšou vládou..ruka ruku myje, namastili si všetci čo zakladali komerčné TV dobre vrecká, nielen ako píšeš že len v STV, a to teleráno je na prd, čo sa ti na ňom páči? že si mastia papule? ej, ej, teba tak poslať na ulicu....
asi nepoznáš moje príspevky,posudzuješ zbrklo ako na základe iba povrchného hodnotenia-ja sa zastavam lavicových hodnot,vlastnej kultúry,rozumnej miery solidarity a ty ma staváš na jednú úroven tých čo ma kvoli tomu tvrdo atakujú-na ulicu by skor trebalo tých čo tvrdia že treba zrušit dane a odvody a mladých ktorý utočia na vyplacanie dochodkov,pričom zabudajú na to že raz oni možú byt ,nezamestnaný,v núdzi alebo budú raz starý a chorý.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

tu je článok k Hríbovi http://www.cas.sk/clanok/200468/mora...r-mesacne.html
a ešte dodám že u nás stv 3 bola v ponuke iba drahšieho balíka, niektorý ešte pamätajú aférku ked sme kvoli tomu takmer nemohli sledovat štart naších biatlonistov na zimných OH,až po protestoch to dali aj na dvojke.
Aj napriek tomu že nemám financii nazvyš kvoli športe na trojke som si objednal rozšírený balík tv,po troch mesiacoch ho bez oznámenia a udania dovodu vyhodili z ponuky a teraz paradoxne po zrušení trojky som konečne videl prenos z ME na dvojke ,predtým ešte bol aj prenos s pretekov formuly na dvojke.
Takisto niektoré športové podujatia a ligu nakúpili nejaké kablové spoločnosti, tým tiež obmedzili možnosti trojky.
Nechápem prečo by verejnoprávne stanice nemali byt v základnej ponuke,ked si za ne platíme koncesie.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

trisestri Pozri príspevok
od juraja Kušnierika

"To čo má byť v tom Novom čase?" pýtal sa ma jeden známy slovenský herec, ktorého som v piatok stretol na ulici. Bolo mu jasné, že sumy, uvedené v týchto bulvárnych novinách hovorili len to, že Hríbova Lampa je pre televíziu lacnou záležitosťou. Ale väčšine čitateľov Nového času to jasné nie je a titulkou podsunutá predstava, že Hríb vyžmýka televíziu za jeden večer o 2650 Euro (v samotnom článku je vysvetlené, že v tom je zahrnuté všetko od kameramanov po hostíí) je určená len pre jediné: "Vytvárajú iba nenávisť," povedal veľmi presne môj kamarát herec.
A ja, slobodný človek a dlhoročný spolupracovník (spolužmýkač) Štefana Hríba iba odkazujem kolegom z Nového času: Hanbite sa! Hoci viete, koľko stoja relácie v televíziách a aké sú honoráre moderátorov, či scenáristov, vy počítate s neinformovanosťou a nízkymi pudmi vašich čitateľov a snažíte sa ich doviesť k tomu, že "moralista Hríb" zneužíva verejnoprávnu televíziu. Viete, že to tak nie je, no nehanbíte sa dať to do svojich novín. Nie je vám to trápne?
a nejaké čísla z diskusie
Hodina programu na trojka stoji v priemere 3500 €
hodina programu na dvojke stoji v priemere 7000 €
hodina programu na jednotke v priemere 10 500 az 11 000 €
hodina hribovej relacie stoji(to co plati stv priamo plus to co plati tej agenture) 1835,7375 € co je stvrtina priemeru toho co stoji hodina vysielania na dvojke a sestina toho co stoji hodina programu na stv 1. a to vysdiela STV aj znacne vacsie kraviny ako je nejaka lampa
aby sme boli trocha v obraze
Naposledy upravil Dáša_ : 03.07.11 at 20:13
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

No ako moralista mohol vysvetlit prečo to vyrába ovela drahšie pre stv ako to robil pre jojku./ktovie či dlhodobá destibilizácia a žmýkanie stv nie je aj účelové,kedže pri moci sú dlhodobo politici ktorý majú blízko ku komerčným tv/
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

trisestri Pozri príspevok
No ako moralista mohol vysvetlit prečo to vyrába ovela drahšie pre stv ako to robil pre jojku./ktovie či dlhodobá destibilizácia a žmýkanie stv nie je aj účelové,kedže pri moci sú dlhodobo politici ktorý majú blízko ku komerčným tv/
na jojke relácia trvala kratšie, začínala až okolo 10 hodiny večer. Teraz začína oveľa skôr. Naviac, na jojke neplatili napríklad hudbu. teraz sú okrem iného dokrútky. To len tak na okraj
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Dáša_ Pozri príspevok
na jojke relácia trvala kratšie, začínala až okolo 10 hodiny večer. Teraz začína oveľa skôr. Naviac, na jojke neplatili napríklad hudbu. teraz sú okrem iného dokrútky. To len tak na okraj
no aj tak ten rozdiel je asi dvojnásobný,nemyslím že by tolko stála hudba a dokrútky ,aký je cenový rozdiel-možno by trebalo porovnat pre objektívitu čo stojí tvorba iných programov v porovnatelnej dlžke a kategorii-ono je to tak jedný kritizujú a ked sú pritom zrazu zistujú že tvorba programu aj niečo stojí,mohol ostat pri obdobnom formáte ako na joj,ked stv je v problémoch a nemá na rozhadzovanie ale to je obšírna téma,nie je na tu taký priestor.
0 0
zacik23 zacik23

zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

zbytocnost tohto kanalu hadam najlepsie vystihuje to, ze STV nema vysielacie prava na nasu najvyssiu futbalovu a hokejovu ligu (najpopularnejsie+najsledovanejsie sporty na SVK)...

Koho uz len zaujima napr. argentinska futbalova liga alebo dookola beziace zaznamy z MS v hokeji?
Naposledy upravil zacik23 : 04.07.11 at 11:20
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

A je smutné že by som ani niekedy nepomyslel že ked sme mali 2 programy že sme mali toho viac na pozeranie a hlavne o víkendoch,ako teraz ked ich máme 28 a nie je takmer čo pozerat-dookola tie isté thilery a akčaky ala Seagal,Chan,Noris,Willis alebo americké komédie kde sa s prepačením grcá,soplí a kde sa často hulvátským sposobom zosmiešnujú chorých.
chýbaju také zábavne programy ako bolo Bakalári,Možno príde aj kúzelnik,Vtipnejší vyhráva-vymizol typ skečov alebo zábavných scénok,takisto ako konverzačné komédie a iné žánre
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
vtipnejsi vyhrava

zabudol si na repete!
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Tak asi budeme musieť oprášiť domáci archív videokaziet a dvd.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať