Zavrieť

Porady

neviete co mam robit lebo asi som stiahol virus a zmizli mi ikony aj lista start ??

a vsade idem cez spravcu suborov a ked otvaram veci tak tento pocitac nema nakresleny ziaden odkaz ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    V prvom rade začať "liečbu" - spustiť antivírusový, anti ad-aware, antispyware programy a nechať dôkladne prehliadnuť PC, to čo nájde, vyhodiť.
    Pokiaľ sa ti to nechce "robiť" skús bod obnovy v deň keď to ešte fungovalo.
    BTW: ty nepoužívaš antivírusovú ochranu a surfuješ na sieti?

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    Robi ti to aj v nudzovom rezime? Windows mas aktualizovany? Co si robil predtym ako sa ti to stalo?

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    pekný deň,
    Tiež som surfoval na PC bez antivirusu,a tiez som chytil virus, sposoboval to že internetovym prehliadacom som sa nevedel pripojit na stranky typu avast.c0m a eset.c0m a pod a
    ani antivirus ked som ho neskor nainstaloval sa nevedel aktualizovat,tak som spustil scan bez aktualizacie, nasiel virus a vymazal.

    Zatial vsetko funguje, len neviem este ake programy stiahnut na antispy a to dalsie,poradte ako dobre zabezpecit komp,Najradsej by som ho preinstaloval na novo ale mam tam soft oberon a instalovane ovladace pre kasu a fiskal
    Antivirus pouzivam Avast free.
    co dalsie instalovat? a odkial stiahnut,najlepsie free

    Ďakujem

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misoft Dnes, 12:20 PM
    V prvom rade začať "liečbu" - spustiť antivírusový, anti ad-aware, antispyware programy a nechať dôkladne prehliadnuť PC, to čo nájde, vyhodiť.
    Pokiaľ sa ti to nechce "robiť" skús bod obnovy v deň keď to ešte fungovalo.
    BTW: ty nepoužívaš antivírusovú ochranu a surfuješ na sieti?
    ...he , žeby TTC ...???

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    allgreen Pozri príspevok
    Antivirus pouzivam Avast free.
    Avast je podla mna slaby. Z free tak Aviru ale to je len antivirus. Ked chces komplet najlepsia volba podla mna he Comodo Internet Security, Je zadara a po slovensky. Iked v predvolenom nastaveni je dost zavisly od uzivatela. Ale to sa da zmenit. A ked mas dost miesta na disku uvitas funkciu SandBoxie.
    A co sa tyka takych srand ako antispyware Tak to si stiahni Advanced System Care 4 alebo 5 a raz za cas nim skontroluj pocitac. Rezidentny antispyware je podla mna zbytocnost.

    Comodo:
    http://www.comodo.com/home/internet-...t-security.php

    Advanced system care 4:
    http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
    Naposledy upravil MilanH : 05.09.11 at 17:19 Dôvod: Doplnenie linkov

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    MilanH ďakujem za odpoveď, avast som si dal preto lebo ho používam už roky na osobnom PC ale tam keď mám problem,ide nanovo windovs. Ale na pokladnicnom PC to nieje take jednoduche. Skúsim preskenovat pocitac inym antivírom ci najde dáky virus

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ak nehcete preinstalovavat win tak zavitat na forum stranky viry.cz , moze to zabrat trochu casu ale podla pokynov radcov je vycistenie v drvivej vecsine uspesne

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    mecky Pozri príspevok
    ak nehcete preinstalovavat win tak zavitat na forum stranky viry.cz , moze to zabrat trochu casu ale podla pokynov radcov je vycistenie v drvivej vecsine uspesne
    Ano na tej stranke som nasiel podobny problem ako som mal ja (prehliadac nezobrazoval stranky typu avast.c0m eset.c0m a pod) ale ten navod bol poriadne zlozity a neviem ci by sedel aj na moj pripad.
    Chapem tomu tak ze urcity program preskenuje PC a vytvori tzv. "log" ktory poslem na forum a niekto si ho prestuduje a napise postup ako sa zbavit "havede".
    Toto sa udeje zadarmo? lebo v servise by som urcite zaplatil pare Eur.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ano ludia to tam robia zadarmo
    navody sa mozno na prvy pohlad zdaju zlozitejsie, nie je to vsak nic nezvladnutelne

    neviete co mam robit lebo asi som stiahol virus a zmizli mi ikony aj lista start ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.