Zavrieť

Porady

Porada mi veľakrát pomohla

Chcem sa touto cestou poďakovať, že porada vôbec existuje a že sú ľudia, ktorí si svoje vedomosti nenechávajú pre seba a nájdu si čas odpovedať na niekedy možno hlúpe otázky. Robím vo fi také dievča pre všetko: pokladňu, sklad, evidenciu dochádzky, sekretárku, príkazy na FA- teda takého mravčeka, čo dá všetko pracne dokopy a potom to niekto odfajká a podpíše. A ešte som do toho spadla ani neviem ako a všetko, čo sa týka tejto práce som sa musela naučiť a stále sa učím.Tu som si našla veľa informácií, ktoré potrebujem a ušetrilo mi to kopu času a nervov. Ste včetci super partia. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    iika
    Chcem sa touto cestou poďakovať, že porada vôbec existuje a že sú ľudia, ktorí si svoje vedomosti nenechávajú pre seba a nájdu si čas odpovedať na niekedy možno hlúpe otázky. Robím vo fi také dievča pre všetko: pokladňu, sklad, evidenciu dochádzky, sekretárku, príkazy na FA- teda takého mravčeka, čo dá všetko pracne dokopy a potom to niekto odfajká a podpíše. A ešte som do toho spadla ani neviem ako a všetko, čo sa týka tejto práce som sa musela naučiť a stále sa učím.Tu som si našla veľa informácií, ktoré potrebujem a ušetrilo mi to kopu času a nervov. Ste včetci super partia. Ďakujem.
    takéto príspevky veľmi potešia :p

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    iika vždy ked budeš potrebovať poradiť, pomôcť a nie len ty, ale každý , tak tu na porade nájdeš vždy niekoho, kdo bude ochotný ti poradiť, i ked sa otázka budeš opakovať aj 5 krát za deň. Sme trpezliví ľudia.

    Bavi je offline (nepripojený) Bavi

    Bavi
    renča1
    iika vždy ked budeš potrebovať poradiť, pomôcť a nie len ty, ale každý , tak tu na porade nájdeš vždy niekoho, kdo bude ochotný ti poradiť, i ked sa otázka budeš opakovať aj 5 krát za deň. Sme trpezliví ľudia.
    Je to naozaj tak. Renča1 ( a nielen) pomáha operatívne. Stačí si pozrieť príspevky. Je fajn, že ste tu dievčatá a chlapci

    Jana 55 je offline (nepripojený) Jana 55

    Jana 55
    iika
    Chcem sa touto cestou poďakovať, že porada vôbec existuje a že sú ľudia, ktorí si svoje vedomosti nenechávajú pre seba a nájdu si čas odpovedať na niekedy možno hlúpe otázky. Robím vo fi také dievča pre všetko: pokladňu, sklad, evidenciu dochádzky, sekretárku, príkazy na FA- teda takého mravčeka, čo dá všetko pracne dokopy a potom to niekto odfajká a podpíše. A ešte som do toho spadla ani neviem ako a všetko, čo sa týka tejto práce som sa musela naučiť a stále sa učím.Tu som si našla veľa informácií, ktoré potrebujem a ušetrilo mi to kopu času a nervov. Ste včetci super partia. Ďakujem.
    Aj ja by som sa chcela poďakovať všetkým poraďákom.Som tu nová na Porade ale aj v oblasti účtovníctva. Vzhľadom na môj vek toho ešte veľa neviem,ale snažím sa učiť.A tu mi veľakrát pomáhate hlavne vy Poraďáci začo ďakujem zo srdca,lebo viem,že ma nenecháte v štichu.Ďakujem

    karcoolka1 je offline (nepripojený) karcoolka1

    externé účtovníctvo karcoolka1
    Aktualizujem túto tému.

    Velikánska vďaka nezištným poraďákom!

    karcoolka1 je offline (nepripojený) karcoolka1

    externé účtovníctvo karcoolka1
    svetluška Pozri príspevok
    Táto téma je pod príspevkom Vďaka a stotožňuje sa s ňou veľa
    poraďakov.
    Dala som vyhľadávať Vďaka a prvé mi našlo registračný list FO....
    Asi mi to chce niečo povedať...

    eva1907 je offline (nepripojený) eva1907

    eva1907
    Na porade som len od februára a ani neviem ako som ju na internete našla, ale vďaka za ten moment. Ďakujem všetkým poraďákom, všetci Ste super, ktorí nám neskúseným svojimi radami pomáhate a svoje vedomosti nám nezištne odovzdávate. D í k y

    elpka je offline (nepripojený) elpka

    žena vo svete mužov elpka
    Aj ja sa pripájam VEĽKÁ VĎAKA PORAĎÁCI a nie len za odborné rady, ale aj za tie mimo témy. Ešte že závislosť od tejto stránky nie je trestná.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Mne osobne fest pomáhajú témy okolo stavby a záhrady. Je super že sa Porada.sk rozšírila aj na iné oblasti. Nepoznám lepší web kde sa dajú rýchlo získať praktické rady.

    mekelek je offline (nepripojený) mekelek

    mekelek
    Práve som rozmýšľala, ako sa Vám poďakovať, keď som našla "Porada mi veľakrát pomohla".

    Som tu len krátko, ale cítim sa ako v rodine s viacerými generáciami:
    začiatočníci - deti
    pokročilý - rodičia
    profesionáli - starí rodičia (nie vekovo, ale skúsenosťami a vedomosťou).

    Našla som Vás len náhodou, ale som rada, že sa to stalo. Úprimná vďaka všetkym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Keby táto webová stránka neexistovala, bolo by ju treba vymyslieť !

    Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

    Kika69
    A ja by som rada touto cestou vyjadrila všetkým Poraďákom, ktorí nám pomáhajú svoje velikánske ĎAKUJEM
    Mne osobne dala Porada prácu. Mala som síce v účtovníctve 5 ročnú prax, ale potom som pracovala v inej oblasti, takže som mala presne 10 ročnú pauzu. Po RD som mala zrušené svoje pôvodné miesto, ponúkli mi možnosť robiť účto na živnosť aj ja som mala odvahu sa do toho pustiť jedine vďaka Porade. Len vďaka VÁM mám prácu, môžem robiť z domu a zároveň sa starať o svoju rodinu (hlavne o svoje dieťa v čase, keď je choré a nemusím sa strachovať, že ma zo zamestnania prepustia, lebo som často na OČR) A samozrejme to má ešte plno iných výhod. Takže ešte raz vám VĎAKA ste SUPER.

    valca11 je offline (nepripojený) valca11

    valca11
    Aj ja sa vám chcem veeeľmi poďakovať, že existuje niečo také geniálne a nápomocné pre nás obyčajných ľudí. Získala som od vás hromadu informácií a rád, v poslednom čase sa stávam závislá na porade. Ste prvom stránkou, ktorú otváram hneď po pripojení a len tak blúdim, čo nové objavím.... kde tu sa niečo na mňa nalepí........ Držím prsty, aby ste takí super ostali čo najdlhšie, najlepšie navždy...

    denisadam je offline (nepripojený) denisadam

    denisadam
    Ahoj, tiež sa chcem poďakovať za túto sKvelú stránkU, vdaka nej "mám prácu" robím učtovníctvo zopár známym a veľlmi mi táto stránka pomáha, pri riešení rôzných problémov s ktorými sa počas toho stretnem. VĎAKA VŠETKYM ĽUĎOM, KTORí SÚ OCHOTNíÍ PORADIŤ

    Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

    Kristina27
    Musím sa ja ja poďakovať, porada a hlavne ľudia ochotní na porade mi veľa krát pomohli, zachránili v poslednej chvíli. Porada je super!!!!!!! Dúfam, že budeme fungovať ešte veľmi dlho.

    janka.mo je offline (nepripojený) janka.mo

    som zacinajuca uctovnicka, momentalne na materskej dovolenke ...viac janka.mo
    Ahojte, aj ja by som sa chcela zo srdiecka vsetkym podakovat, ktorí majú s nami zaciatocnikmi trpezlivost. Ako uz viaceri pisali, aj ja mam vdaka vam robotku, vdaka ktorej si privyrobim nejake korunky (pardon euraciky) k materskej
    neviem, co by som bez vas robila a tiez sa uz mozem zodpovedne prihlasit k zavislakom na Porade
    Este raz chcem VAM vsetkym, ktori ste pomohli mne ale aj ostatnym so svojimi prispevkami, povedat jedno velke DAKUJEM

    Lissa je offline (nepripojený) Lissa

    Lissa
    Dávnejšie som myslela na takúto "tému", avšak sa mi to zdalo akoby som sa išla vtierať skúseným Poraďákom. Teraz ako si čítam tieto príspevky predo mnou, vidím, že vďaky nikdy nie je dosť a keď sa to napíše tak pekne ako to napísali ľudia predo mnou, tak banujem, že som to naozaj neurobila. Ale tak ako nie je vďaky nikdy dosť, nie je na ňu ani nikdy neskoro. Takže ďakujem Porade a Poraďákom za svätú trpezlivosť s nami, ktorý tápeme a hľadáme. Vďaka.

    Hančulka je offline (nepripojený) Hančulka

    účtovníčka,mzdárka,daniarka ktorú to baví ...viac Hančulka
    Všetkým V.I.P. poraďákom, K L O B Ú K D O L E . Som na tejto stránke len pár dní, listujem, čítam a zíram. Mám za sebou už pekných pár rokov tejto, nie ľahkej profesie účtovníčky a preto Vám vyslovujem úprimný obdiv. Vaše odpovede sú maximálne presné, vecné, výstižné a veľmi profesionálne. Myslím, že mnohým ste ušetrili nesmierne veľa času a dúfam, že ste pritom nezabudli ten svoj voľný čas míňať aj na oveľa príjemnejšie záležitosti......... k tomu Vám prajem hlavne veľa zdravia a nech už je 1.4.

    Čím dlhšie som na porade, tým viac sa utvrdzujem v tom, že viem, že nič neviem!!!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.