Zavrieť

Porady

Porada - osobné stretnutie

ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Vážení prispievatelia, chcela by som navrhnut, aby ste sa vyjadrili k moznosti občasnych, mozno v buducnosti pravidelnych, osobnych stretnuti (zatial navrhujem pre košičanov a "blizke" okolie)
Čo vy na to? Ma niekto nejake vhodne priestory, ktore by nam mohol gratis ponuknut? My by sme sa tam mohli zísť a gratis si poradit, vysvetlit... Neznamena to hned zajtra, ci buduci tyzden, ...... rada by som zistit vas nazor na to. Pride čas, ked nam bude horucejšie, ako je dnes, a vtedy každa rada - aj porada bude dobrá .
Tak mladší aj starší, krajší aj peknejší, múdrejší aj najmúdrejší - píšte!
Usporiadat
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Nápad je to fajn,ale ja som z BB.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

A čo Púchov, resp. Trenčiansky kraj?
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Nápad je to veľmi dobrý len to naše malé Slovensko je veľké. Ale určite by stálo zato dať sa dokopy aspoň podľa krajov.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Ja by som bola tiež za, ale som z Detvy.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Svet je že vraj malý a Slovensko je veľké? Nejako sme narástli vstupom do EÚ


Počkáme "pár" dní na diaľnicu KE-BB-BA a potom budeme organizovať stretnutia každý deň, najlepšie v BB, aby to nikto nemal ďaleko.

Ale neviem neviem, ako to dopadne potom s poradou, keď ekin založí neziskovú poradenskú organizáciu, so sídlom v KE - potom radšej budeme jazdiť na súkromné "doučovanie".

Majte sa pekne.
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

Slovensko je malé, ale vzdialenosti medzi mestami sú akesi pridlhééé, ozaj chyba dialnica :-)
ale verim tomu, ze podobne, ako sa zacali živé stretnutia na pokeci.azet, na forum post.., že aj naša porada bude mat k sebe blizšie a bližšie.. A keby nie, tak sa da vselico pocas jednej služobnej cesty. Akurat ja nerada cestujem :-) Este tak do Prešova - to len zatlačím na pedál, a už som tam :-)
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Milá Evka!
Hádam sa aj stretneme, aj ja som už 13 rokov "Východniarka" a rada využijem príležitosť poučiť sa a osobne spoznať.
"...Všetci sa stretneme raz v jednej...PORADE"
0 0
gaga gaga

gaga je offline (nepripojený) gaga

Evi, veľmi uvítam osobné stretnutie po niekoľkých rokoch
- osobné aj odborné. Môže byť v Košiciach alebo aj v Poprade,
čo ty na to, môžeme založiť nejaký "holding" ... pamätáš.
pozdravuje gaga,
dúfam, že sa nemýlim ...
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

AdaG a J.Mihal, noční súputníci...každý myslel na to, na čo ja?
Ale určite sa rada stretnem... ved tu si čochvíla budeme mobilne čisielka menit...a potom zacneme kávičkovať či zmrzlinovat..alebo jooojkať na služobkách..
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

..gaga...gabika????? alebo spoločenstvo? mozno sa pamatam..hihihi
ale určite sa rada zídem :-)
0 0
hvh hvh

hvh je offline (nepripojený) hvh

chudák - podnikateľ
Vhodné priestory - čo tak reštaurácia v BREZNE... na polcesty pre Východniarov aj Západniarov ...o Stredoslovákoch ani nehovorím...dúfam že príjmete všetci, alebo aspoň podaktorí, srdečné pozvanie.
Naposledy upravil hvh : 01.06.04 at 22:05
0 0
gaga gaga

gaga je offline (nepripojený) gaga

Keď pôjdem najbližšie do KE ozvem sa ..., a ty môžeš šlápnuť na plyn
viac a môžeme v Poprade urobiť nejaké stretnutie, možno sa niekto pridá ...
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Pochádzam priamo spod Kriváňa a rada do Tatier zavítam aj ja!!!
0 0
ekin ekin

ekin je offline (nepripojený) ekin

ach jáááj, nočné stvory, vidim, ze sa rýchle dohodneme - zhodneme..
Mozno tie Tatry nebol az taky zly napad..:-), gabikaaaaaaa, zozenies volačo? Ako za nasich dávnych čias, ak sa pamatam na ten jeden velky podnik, co bol ...a možno este je, ak ho nevytunelovali :-)))
0 0
gaga gaga

gaga je offline (nepripojený) gaga

Premyslím a včas pošlem pozvánky ...
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Tam okolo tatier už tunelovali, tuším Branisko, či jak tomu mám nadávať....takže pozor!
0 0
andrea andrea

andrea je offline (nepripojený) andrea

trapiaci sa zivnostnik-ekonom ...viac
Bolo by to velmi zaujimave, keby sa take stretnutie zorganizovalo. A co pan administrator neuvazuje o nejakej "PORADE" clenov PORADY?
0 0
Viera J Viera J

Viera J je offline (nepripojený) Viera J

Aj ja súhlasím, ja som z LV.
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

Aj ja by som privítala také osobné stretnutie, hoci ja som v tomto obore začiatočník. Košice navštevujem pravidelne kvôli školeniam.
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
som v tomot skeptik - ak sa niečo aj udeje - upadne to.
je tu viacero faktorov, ktoré sú proti - aj keĎ ste z jedného mesta - je to najdôležitejší protiargument, potom neochota a časová tieseň.
Neviem čo si od toho stretnutia každý sľubuje - no to nadšenie z Vás časom upadne...

bol som iniciátorom 2 takýchto stretnutí (jednalo sa o športové, resp. tipérske stretnutia)...a nedopadlo to podľa očakávania až to upadlo úplne - dokonca aj jedno veľmi dobré fórum upadlo. Tá čiastočná anonymita je na prospech veci...
sám som teraz zvedavý a isto by som šiel - no po prvom stretku to už nebude ono - nemýľme si to so Zoznamkou...
nevravím, že môj názor je správny - no životná skúsenosť písala za mňa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať