Zavrieť

Porady

Pokazená zdvojená diakritika - dva dĺžne, dva mäkčene

Urobila som kontrolu pc (Microsoft Security Essentials), žiadny vírus mi nenašlo.. Toto píšem v Open Office, tam nemám problém..
A toto p´´iˇˇsem uˇˇz priamo do ot´´azky, a toto mi p´´iˇˇse..
Ide ma šľak trafiť, od rána pátram, čo s tým.. Prosím poradiť..
Naposledy upravil Žabinka : 10.09.14 at 17:14
3 komentárov     zbaliť
Richard lepší názov pls.
Richard Skúsila si iný prehliadač?
Žabinka Skúsila som Explorer, robí to aj tam..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Je to vírus, bol rozšírený cca pred 3 rokmi. Tá zdvojená diakritika sú presné znaky toho vírusu, skús si vyhľadať k nemu informácie.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Chobot Tu som našiel k tomu pár info - ide o keylogger:

    http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13&t=127835

    http://www.porada.sk/t69648-nefunguj...iakritika.html

    http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=54&t=76999

    Treba použiť lepší antivírus, alebo preinštalovať systém.
    Žabinka ďakujem.. toto všetko mám prelúskané.. len ma zaráža, že žiadny vírus sa v pc nenašiel.. ale vírus tam určite bude, lebo som potrebovala urobiť platbu cez IB, a hneď po prihlásení vyskočilo okno, že si mám niečo nainštalovať do mobilu, vraj pre väčšiu bezpečnosť (čo som samozrejme neurobila), ale keď som skúsila IB cez druhý PC, tam nič odo mňa nechcelo.. našla som možnosť stiahnutia NOD32 Antivirus free download.. mohlo by to stačiť, kým sa mi na to nepozrie odborník? ja som totiž PC antitalent..
    Chobot NOD32 je platený program. Free je len stiahnutie. Po nainštalovaní bude od teba chcieť licenčný kľúč. Neviem, či existuje nejaká demo verzia, ale aj keby áno, tá vírus neodstráni.

    VYskúšaj nejaké bezplatné antivíraky, napr. Avast. Na googli ich nájdeš dosť.
    Žabinka už píšem normálne.. pol dňa trvala operácia v kooperácii so synom.. Microsoft Security Essentials som odinštalovala, zatiaľ som si nainštalovala NOD32 Antivirus free (kým si nekúpim poriadny antivírus, len ešte neviem, ktorý je poriadny ), a ten našiel ..píšem ako to vypísalo: variant infiltrácie: Win32/Injektor.BLOA trójsky kôň.. ďakujem za pomoc..
      zbaliť

    Pokazená zdvojená diakritika - dva dĺžne, dva mäkčene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.