Zavrieť

Porady

Platové zaradenie začínajúcej učiteľky MŠ

Mám 48 rokov, maturitu z Obchodnej akadémie, vyše 20 rokov som pracovala v bankovníctve. Počas MD som absolvovala Školu bl. Laury v Trnave pre MŠ a ŠKD, kde som tento rok zmaturovala a už som absolvovala aj prvý rok na Ped. fakulte v Trnave a teraz pokračujem v štúdiu, druhým ročníkom - chcem štúdium ukončiť ako Bc.
Nastúpila som už do MŠ a zarazilo ma, že som zaradená do 7. platovej triedy. To sa ani polovica odpracovaných rokov nepočíta z iného zamestnania? Nemala som byť zaradená do 8. platovej triedy?
Viem, že som začínajúca učiteľka, ovládam hru na harmoniku /chodila som na ZUŠ /, ale viem aj to, že na iných MŠ sú 20-ročné začínajúce učiteľky zaradené do 8. pl. triedy - čo mi poradíte, kto mi dá odpoveď na moje pochybností?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vebi34 je offline (nepripojený) Vebi34

    Vebi34
    Zaradená si správne, ako začínajúci kvalifikovaný pedagóg v MŠ. Po splnení daných náležitostí ťa zamestnávateľ preradí do 8.platovej triedy. Do odpracovaných rokov ti určite zamestnvateľ zarátal odpracované roky. Veľký šok z platu v školstve, však? :-)

    Platové zaradenie začínajúcej učiteľky MŠ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.