Zavrieť

Porady

Odvoz do APP Lozorno

Dobrý deň,
Mám problém dostať sa ráno do práce do APP Lozorno (pri diaľnici), neviete mi niekto poradiť vebové stránky, aleboo kontakt na niekoho, kto pravidelne cestuje daným smerom, Potrebovala by som to pre 2 ľudí.
Ďakujem za akékoľvek info...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bukino76 takehoto poradcu budem robit aj ja.myslel som ze sa tu da najst konkretne riesenie,a nie odkaz na google,to dokazem aj bez porady ako si mozneo o mne myslite.takze koncim s poradou.majte sa tu
    vicktor no ked na tych stoparskych strankach nenajdes co potrebujes, na porade to bude este tazsie.
    marjankaj Veď ti v tom nikto nebráni. Navyše si aj môžeš zarobiť a nejaké APP ťa už zaujímať nebude.
    arizona To som mala na tych strankach pohladat za teba,alebo namiesto teba zadat inzerat???? Ja cestujem dost,tieto stranky vyuzivam tiez dost casto,viem,ze funguju,preto so m ti dala odkaz.
    marjankaj Janka, no jeden by si myslel, že si za to platená. A keby iba jeden
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Chod na fordclub.sk a kontaktuj clenov melo a devotom, ti tam robia.
    Inak nepises odkial cestujes...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Myslim, ze schodnejsie by bolo vytlacit si inzeraty a rozniest ich po firmach, v ktore su v rovnakom logistickom centre.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.