Zavrieť

Porady

Chýbajuca farba v kazete

Chcem sa opýtať, včera som si objedna cel internet farbu do tlačiarne a po dnešnom vyskušaní som zistil že mi tlačí obrazok lek vo farbach žlta,modra. Chýba tam červená farba skušal som už aj čistenie tlačiarne vyšiel mi z nej papier na ktorom boli kocky žltá,zelená,modra ale červenej zakladnej nikde. Prosím o pomoc čo v takomto prípade
001.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Janko5.5 tlačovu hlavu som skušal čistiť do papiera ale je tam len farba žlta.modra a červena male znaky
    misoft Červená je upchatá. Skús toto: namoč do vlažnej vody tlačové hlavy cca 10 min. Teplo možno povolí upchatie. Vytrieť na papieri do sucha. Do tlačiarne - čistenie.
    Janko5.5 ten spodok skadial vychadza farba ponoriť do vody a potom dač čistenie?? a nestane sa nič farbam?
    duves Ach, to je divna metoda. Ja mam čistenie hlavy bezdotykove, epson L800.
    misoft Záleží i od tlačiarne a cartridgov... u niektorých pomôže. Farbám neuškodí. I tak pri čistení hláv prefukuje trysky (resp. nasaje z toho)
    duves ta epson na to spotrebuje atrament, len neviem, kde skončí
      zbaliť

    Chýbajuca farba v kazete

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.