Zavrieť

Porady

Nová farba vo vlasoch a spálená koža.

Priateľ bol u kaderníka dať si zafarbiť vlasy a výsledok má taký že má spálenú pokožku po celej hlave a ešte bola kaderníčka taká šikovná že pri jeho dĺžke vlasov 2cm mu dokázala nezafarbiť kusok vlasov takže mu ostali v pôvodnej farbe. Už minule bol u tej istej firmy len v inom kaderníctve a tam mu pre istotu spravili melír takým spôsobom že odchádzal takmer s fialovým melírom, a so slovami to sa vám po niekoľkych umytiach vymyje, vtedy som tam bola sním a riešili sme to priamo na mieste. Vlasy mu prestrihali ako sa dalo, síce odišiel s o niečo kratšími ako pôvodne chcel ale aspon nebol fialový. No a teraz sa mu stalo toto. Ja som mu musela u svojej kozmetičky zakupiť vodičku na tie hnisavé vyrážky za ktorú som zaplatila 1000 Sk, pretože mu miestami začali vypadávať vlasy, takže sme to museli niečim ošetriť. Otázka znie, myslite si že by som mala ísť do toho kaderníctva a dať im písomnú sťažnosť a žiadať vrátenie platby za kadernícke služby, a za tú tinktúru. ?
Usporiadat
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Alexandra určite áno ja by som dala šťažnosť písomne a ani by som nič nezaplatila za výsledok čo mu urobyli.
Ved prišiel skoro o vlasy takže tak.
Pekný den.
Silvia
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aj také niečo sa môže stať? No určite by som to u nich reklamovala a žiadala vrátiť peniaze a aj odškodné. Ale zrejme by som navštívila aj kožného lekára, aby to bolo nejakým papierom od neho podložené.
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
SilviaS
Alexandra určite áno ja by som dala šťažnosť písomne a ani by som nič nezaplatila za výsledok čo mu urobyli.
Ved prišiel skoro o vlasy takže tak.
Pekný den.
Silvia
Asi by som tiež odmietla zaplatiť.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

dana9
Asi by som tiež odmietla zaplatiť.
zaplatené to už je len chcem vrátenie peňazí. Myslite si že uspiem. Kozmetička mi povedala že ak by somnou nechceli komunikovať mam im poslať kontrolu, len ja zas nie som ten typ človeka aby som to riešila až tak radikálne. Či. ?
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

No neviem Alexandra pokús sa to napísať a potom uvidíš.
Mojej kamoške tiež spálila kaderníčka vlasy,ale ona jednoznačne nezaplatila a dala jej aj 1.000,- Sk naviac odškodné....
Takže tak.
Silvia
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

SilviaS
No neviem Alexandra pokús sa to napísať a potom uvidíš.
Mojej kamoške tiež spálila kaderníčka vlasy,ale ona jednoznačne nezaplatila a dala jej aj 1.000,- Sk naviac odškodné....
Takže tak.
Silvia
Tak snaď sa aj mne takto zadarí, veď hádam ešte dobrý ludia a etika nevymreli nadobro.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

bv_alexandra
Tak snaď sa aj mne takto zadarí, veď hádam ešte dobrý ludia a etika nevymreli nadobro.
Prosím ťa, na dobrých ľudí sa dnes moc nespoliehaj, hlavne v obchodných reťazcoch a službách, (česť výnimkám!!!!), nemôžeš čakať, že budú k tebe ústretoví, keď to nevyriešili hneď, teda aspoň o tom nečítam...
Podľa mňa tam treba zájsť, preukázať výdavky a žiadať si okrem toho aj odškodné. Ak nie, poslať podnet na SOI, (aj keď priznám sa neviem, aké majú oni právomoci...)Ale reklamovať to aj s vyplatením odškodného určite ide! A nenechať sa odradiť, pretože to potom môže urobiť ešte ďalším x zákazníkom... Takto si bude dávať dobrý pozor, lebo k nej už nikto nepríde...
Naposledy upravil Viera123 : 28.04.06 at 19:06
0 0
Hankagirl Hankagirl

Hankagirl je offline (nepripojený) Hankagirl

Učím a študujem. :o)
Jednoznacne to chod riesit a nenechaj sa odbyt. Zober sebou ucet z kadernictva, ucet za vodicku a aj draheho alebo aspon fotecku jeho hlavky. Ak by sa ta chceli lahko zbavit vytiahni ze si ochotna ist s tym na SOI oni zvyknu potom zareagovat. Skoda ze to riesis az teraz nemali ste to zaplatit, ked to tak dokafrali. Pre istotu si tu jeho hlavicku odfot v pripade ze by sa to jednanie natiahlo (Myslim take tie mesacne lehoty vyplnania reklamacie...) aby si mala dokaz.
No aj mamine raz zhoreli hlavu, uplne sa jej dlhe blond vlasy rozpadli na kusocky a vsade za nou padali, isla potom na kratko. od vtedy si ich farby radsej sama. Bolo to kdesi pri michalskej brane v Ba. Kde to dokafrali vam?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prečo si dávate na pokožku a vlasy také jedy?
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Hankagirl
Jednoznacne to chod riesit a nenechaj sa odbyt. Zober sebou ucet z kadernictva, ucet za vodicku a aj draheho alebo aspon fotecku jeho hlavky. Ak by sa ta chceli lahko zbavit vytiahni ze si ochotna ist s tym na SOI oni zvyknu potom zareagovat. Skoda ze to riesis az teraz nemali ste to zaplatit, ked to tak dokafrali. Pre istotu si tu jeho hlavicku odfot v pripade ze by sa to jednanie natiahlo (Myslim take tie mesacne lehoty vyplnania reklamacie...) aby si mala dokaz.
No aj mamine raz zhoreli hlavu, uplne sa jej dlhe blond vlasy rozpadli na kusocky a vsade za nou padali, isla potom na kratko. od vtedy si ich farby radsej sama. Bolo to kdesi pri michalskej brane v Ba. Kde to dokafrali vam?
Ono sa to totižto ukázalo až na druhý deň.Preto sme to neriešili na mieste. V kaderníctve KLIER v AVIONE.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Tak vážení a milí. Práve som prišla z kaderníctva. Bola som tam aj s priateľom a jeho hlavičkou. Čo myslite ako som pochodila?
Takže pani ma začala presviedčať že je to alergia na tú ich značku farby. Pritom priateľ tam nebol prvý krát. Už mu tam myslim zo dva razy vlasy farbili a bez problémov. Takže sme nič nevyriešili. Momentálne idem hľadať blok od toho a idem písať písomnú sťažnosť, nakoľko sme osobne nepochodili. A nato že mu kus vlasov nezafarbili mi povedala toľko že ich môžu prefarbiť nanovo, na čo som jej povedala že si môže byť istá "že si dáme u nich ešte niekedy farbiť vlasy".Takže tak som pochodila. Kontakt na priamu vedúcu mi nedali, takže to budem riešiť písomne. Prajem pekný večer všetkým
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

to sú tie špeciál kaderníctva, kde berú samé mladé ledva vyučené-bez praxe,príp. len s kurzom.Keď Vám niekto zničí vlasy načo im to platíte, ja by som ju určite ostrihala dohola a nie zaplatila jej! Nájdite si stálu kaderníčku (v BA to určite nie je problém) a chodievajte len tam. Je pravdou,že väčšinou majú svojich zákazníkov a tí jej posielajú svojich známych,viem to podla mojej dcéry,ktorá niektoré dni robí 4h. a niekedy 12 a volajú jej aj večer
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kukučka
Prečo si dávate na pokožku a vlasy také jedy?
Asi preto, že chceme byť krásne/krásni?
Ale vážne. Sú to jedy v rukách, ktoré nevedia, ale robia ale keď sú v správnych rukách - niekto, kto sa tomu naozaj rozumie a vie, ako s tým pracovať, výsledok môže byť OK - bez vyrážok, padania vlasov atď
Mám osobnú skúsenosť - išlo o trvalú, vtedy mi kaderníčka prehnala dobu pôsobenia prípravku, mala som vlasy ako chemlon. Zaplatila som vtedy, ale to som bola ešte veľmi mladá, ani som si nevedela svoje povedať - že sa toľko so svojou kamoškou nemusela rozprávať - preto to prešvihla, ale dnes by som to tak určite nenechala, veď to je normálne poškodenie zákazníka.

Len sa čudujem, že ak mal raz negatívnu skúsenosť s výsledkom, prečo neskúsil iné kaderníctvo?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ivana Š
Asi preto, že chceme byť krásne/krásni?
výsledok môže byť OK
Čoraz častejšie je to poriadny šok, ale proti gustu.....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

neviem prečo, ale stále mi nesedí, keď si chalani dávajú farbiť vlasy, alebo melír, viem, že mužská kozmetika ide veľmi dopredu, už aj muži majú krémy proti vráskam, na upokojenie pleti, čistiace krémy a gély, dokonca aj emulziu na spevnenie brucha pre mužov! ale predsa... o pár rokov budú aj rodiť?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Akurát mi dnes švagriná - kaderníčka hovorila, že ku nej prišla pani s chlapcom - piatakom na základnej škole , aby mu urobila melír. Tak ja neviem.....asi tomu už prestávam rozumieť.
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

pokial má tie vyrážky na hlave suché-pokožka je spáléná silným peroxidom-natri mu to večer obyčajným detským olejom,ráno zmy a pod. Kaderníčke povedz že nefarbí,nemelíruje sa koža ale vlasy!!! Nenavštevujte kaderníctva Clear,Pierot platíte viac ale odbornosť je slabá.
0 0
jasa jasa

jasa je offline (nepripojený) jasa

bv alexandra :
Predsa na prevadzke kadernictva ma byt "Kniha priani a staznosti". Urobila si do nej zapis? A nahlasila by som ju na SOI. Predsa existuje technologicky postup pri farbeni vlasov, ktore treba dodrziavat. V opacnom pripade to dopadne tak ako v Tvojom pripade. Kto vie, kolko zakaznikov uz tato "kadernicka" doriadila...
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja by som chcela niekoho poprosiť,kto má skúsenosť s takýmto problémom.Zafarbila som si vlasy a zdajú sa mi veľmi veľmi tmavé.Ja som chcela hnedé a sú čierne.Je to riadna farba a nie šampón.Čo by som tak mohla urobiť aby trochu zbledli.Mám na to týžden.Ideme na svadbu.Ďakujem za každú radu.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
vema
Ja by som chcela niekoho poprosiť,kto má skúsenosť s takýmto problémom.Zafarbila som si vlasy a zdajú sa mi veľmi veľmi tmavé.Ja som chcela hnedé a sú čierne.Je to riadna farba a nie šampón.Čo by som tak mohla urobiť aby trochu zbledli.Mám na to týžden.Ideme na svadbu.Ďakujem za každú radu.
Daj si to premelírovať tón v tóne. Ale nie v AVIONE!!! Ani doma!!!!!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať