Zavrieť

Porady

výplatná páska

Prosím, mohol by mi niekto poskytnúť vzor výplatnej pásky? Nakoľko sme malá firma /5 zamestnancov/ a účtovníctvo nám robí daň. poradca, robím mzdy ručne. Excel moc neovládam, takže doteraz som tam všetko musela vpisovať ručne...
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    inuš je offline (nepripojený) inuš

    inuš
    Nemám vzor výpl. pásky, ale chcela by som odporučiť výborný mzdový softwér, lacný a perfektne aktualizovaný. Pozri stránku www.somitrencin.sk
    Tam majú cenník programu a aj aktualizácií. V dnešnej dobe stále meniacich sa zákonov by som už pri ručnom spracovaní miezd si nebola taká istá správnym výpočtom. Hoci spracúvam mzdy pre 3 firmy / a v jednej majú len 3 zamestnancov/, aj tak som si zakúpila mzdový softwér od horeuvedenej firmy. Inak prázdne výplatné pásky kúpiš v predajni tlačív, myslím že sú 3 alebo 4 na jednom hárku.

    joni102 je offline (nepripojený) joni102

    joni102
    Ja by som ti zase odporucila program oberon (www.exalogic.sk), ked mas 5 zamestancov tak to mas za 490sk bez dph...to sa ti ani neodpati robit ro rucne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.