Zavrieť

Porady

hydromasážna alebo obyčajná vaňa?

Ahojte, prerábame kúpeľňu a rozhodujeme sa medzi hydromasážnou vaňou a obyčajnou. Neviem aká je tam údržba, čistenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    S21
    Ahojte, prerábame kúpeľňu a rozhodujeme sa medzi hydromasážnou vaňou a obyčajnou. Neviem aká je tam údržba, čistenie.
    imho, bežná hydromasážna vaňa je o ničom, my sme to mali a vôbec sme to nepoužívali. okolo trysiek sa začnú tvoriť usadeniny, ale dá sa to vyčistiť. Jediná sranda bola, keď dáš do kúpeľa penu a pustíš bubliny, takú penu si ešte nevidela, celá kúpeľka až po strop, chodba , všetky izby... maloletí v rodine určite ocenia

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Gabi daj si hydromasážnu , ja som ju chcela a využíva ju môj muž a nevie si to vynachváliť. Čistenie je bežným saponátom ako je Jar alebo Pur, nič čo by ju poškrabalo.Raz za čas treba prečistiť trysky špeciálnym prostriedkom. Zásadne sa do kúpeľa, keď chceš využiť aj masážne trysky nedáva žiadna pena ani nič.

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    ja sa bojím presne tých trubiek, aby som nemusela rozbúrať celú kúpelnu ak sa mi niečo pototo

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    S21
    ja sa bojím presne tých trubiek, aby som nemusela rozbúrať celú kúpelnu ak sa mi niečo pototo
    Oblož si to podlažkami a máš po probléme

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    dana9 Pozri príspevok
    ... Jediná sranda bola, keď dáš do kúpeľa penu a pustíš bubliny, takú penu si ešte nevidela, celá kúpeľka až po strop, chodba , všetky izby... maloletí v rodine určite ocenia
    Ako hrncek var??? Verim, ze dana v roku 2006 len zartovala.

    iv@n je offline (nepripojený) iv@n

    iv@n
    my sme si dali hydromasážnu aj s perličkou a popravde sme to za tých pár rokov zapli tak 15x a druhý krát by som za to peniaze nedal.
    ak máš čerpadlo priamo pod vaňou, tak to je romantika ako prasa, kúpať sa so zvukovou kulisou naštartovanej babety, ak je to lacnejší model bez prihrievania vody, tak tá bude za pár minút studená a tie trysky dosť otravujú pri bežnej údržbe vane.

    hydromasážna alebo obyčajná vaňa?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.