Zavrieť

Porady

Parkovacia karta na vozidle konatela sro

Chcel by som poprosit o radu ohladom celorocnej parkovacej karty na auto konatela firmy ktoreho auto je v osobnom vlastnictve a kazdy den robi cestovne prikazy na jazdu do mesta kde je platene parkovanie. Keby mal parkovaciu kartu bolo by to lacnejsie. Je mozne zaobstarat mu celorocnu parkovaciu kartu? Ako ju zahrnut do cestovnych prikazov? Je mozne urobit alikotne v jednom cestovnom za mesiac alebo rozratat na kazdy den parkovania v meste? Je to vobec uznatelne a mozne? Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Kedže MV nie je v majetku spoločnosti, nemôžete zakúpenie karty dať do daňovo uznaných nákladov.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vojo Viem ze nakup karty by nemohol byt naklad v sro ale myslel som uplatnit ju v cestovnych prikazoch ako vedlajsie vydavky.
    Tweety nie, nie určite nie
    vojo A ked sa zakupi parkovaci listok ani vtedy sa to nedava do cestaku?
      zbaliť
    vojo Podobne som cital aj ja, preto som si aj myslel ze by to mohlo byt realne, len hladam riesenie ako usetrit firme naklady na cestovne prikazy kedze individualne parkovanie je drahsie ako celorocna parkovacia karta, len neviem ako by sa to dalo zakomponovat do cestovnych prikazov keby si kartu kupil konatel na svoje meno a auto.....

    Parkovacia karta na vozidle konatela sro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.