Zavrieť

Porady

Ako môžem založiť vlastné grafické centrum?

Som absolvent strednej školy, v odbore grafik, a keďže som si nenašiel prácu tak rozmýšľam nad tým že by som si založil vlastné grafické centrum. Prečítal som si články v ktorých sa spomínalo aj dotácia od štátu. Mal by som aj spolupracovníka.
V mieste kde chceme založiť centrum je takmer 0% konkurencia v takejto oblasti. Chcel by som si založiť len niečo malé, aby som mohol robiť to čo ma baví a bez toho aby sa ma niekto pýtal aké mám pracovné skúsenosti.

Potreboval by som rady ako začať. Ako požiadať o dotácie. A podobné záležitosti.
Za odpovede ďakujem !!!
taiko .
1. kolko penazi mas nachystanych na invesricie?
2. Prv nez zacnes ziadat o dotacie, by si si mal pripravit podnikatlsky plan.
3. nie je mozne, ze v miest je 0 konkurencia, lebo tam nie je ziadny dopyt?
Richard Martin, mám pre teba návrh. Máme tu kopec odborníkov z oblasti účtovníctva, ktorí nemajú aspoń jednoduché logo: http://www.porada.sk/odbornici

Čo keby si pri každej svojej otázke vyhlásil odmenu, že urobíš jednoduché logo tomu kto ti najlepšie poradí ? Môžem potom rozposlať otázku všetkým účtovníkom v katalógu.

Otázky však dávaj separátne, pre Poradu je to pravidlo, kvôli prehľadnosti. Pre odpovedajúcich motivácia

Inak gratulujem, je sympatické nečakať na prácu ale to skúsiť sám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Ak máš na mysli príspevok na podnikanie z úradu práce, tvoja prvá cesta by mala viesť práve tam. Živnosť si vybavíš veľmi rýchlo. Tam ťa navigujú čo a ako.

    Ako môžem založiť vlastné grafické centrum?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.