Zavrieť

Porady

Posledna otazka k hlaseniu

Verim,ze vsetci uz mate veci okolo hlasenia za sebou a ze mi niekto pomoze.

1.Vysiel mi danovy nedoplatok...do kolkych dni ma byt tento nedoplatok splateny na DU??? Mam tento nedoplatok enjak uviest v nasledujucom prehlade,alebo ako to funguje?

2. V V.časti riadok 9 je pocet mesiacov za obdobie priznaneho danoveho bonusu..teda nie vyplateny ale priznany, chapem to spravne??? (ak mal ZC narok na 12 mesiacov ale vyplatenych mu bolo iba 8 mesiacov, tak tam uvediem 12? )

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Riadok 9 ► uvádza sa suma daňového bonusu, ktorá bola zamestnancovi v bežnom zdaňovacom období priznaná pri ročnom zúčtovaní v úhrne na všetky deti, ktorých počet sa vyplní v druhej časti riadku 7 (počet detí).
    V druhej časti riadku 9 sa vyplní počet mesiacov, za ktoré bol zamestnancovi daňový bonus priznaný.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    ak je r7=2 => r9=24 ak bol priznaný db 12 mesiacov pre 2 deti
    Naposledy upravil srska : 15.04.13 at 07:31
    hlásenie2012.png  

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Daňový nedoplatok máš povinnosť zaplatiť do 30.04.2013, tak isto ako podať hlásenie. Tento nedoplatok sa už nikde inde neuvádza, v žiadnom prehľade.

    V V časti uvádzaš skutočnosti z ročného zúčtovania, teda jeho nárok ( 12 mesiacov). Máš to napísané v poznámke č. 7 - stačí čítať.

    hostiska je offline (nepripojený) hostiska

    hostiska
    Uhrada nedoplatku ide na ten isty ucet ako ked platime preddavky na dan...aj VS a KS je ten isty, alebo su tam nejake zmeny?? Robim to prvy krat..samozrejme ze idem pozriet stranku DR, ale pre istotu sa pytam, aby som to mala 2x overene a za odpovede VAM VELMI PEKNE DAKUJEM

    hostiska je offline (nepripojený) hostiska

    hostiska
    ..prave som volala na infolinku Danoveho riaditelstva a oni sami mi nevedeli povedat kde tie peniazky mam poslat

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    hostiska Pozri príspevok
    ..prave som volala na infolinku Danoveho riaditelstva a oni sami mi nevedeli povedat kde tie peniazky mam poslat
    Veď je to predsa daň zo závislej činnosti 500259-......................../8180
    VS: 1700992012

    Posledna otazka k hlaseniu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.