Zavrieť

Porady

Zajazd ultra last minute-kupa na letisku

Mate niekto skusenosti s uplne poslednou moznostou kupy zajazd, myslim, ze sa to vola ultra last minute. Je to vlastne vypredaj poslednych volnych miest v hoteli a v lietadle za rapidne znizene ceny priamo na letiskach. A zaujima ma ako to funguje a ako je mozne sa k tomu dostat? Ci len sediet a cakat na letisku na takuto ponuku od CK alebo sa da aj k tomu dostat napr na internete?
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Cakal som, ze to tu niekto hodi... To si dokazem najst. Mna zaujimaju nazory ludi co tu chodia a hlavne ich priame skusenosti s takouto kupou... Internet nie je zly ale casto zavadza. Osobne skusenosti ludi su osobne skusenosti...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

stanco007 Pozri príspevok
Mate niekto skusenosti s uplne poslednou moznostou kupy zajazd, myslim, ze sa to vola ultra last minute. Je to vlastne vypredaj poslednych volnych miest v hoteli a v lietadle za rapidne znizene ceny priamo na letiskach. A zaujima ma ako to funguje Podľa pridaného linku, vidíš, že si to môžeš objednať tak isto ako ktorúkoľvek inú dovolenku, akurát to môže mať nejaké obmedzenia( napr. že nemajú až taký výber...
a ako je mozne sa k tomu dostat? Podľa pridaného linku, vidíš, že si to môžeš objednať tak isto ako ktorúkoľvek inú dovolenku, buď priamo v CK, alebi cez inetrnet- len treba častejšie sledovať ponuky...
Ci len sediet a cakat na letisku na takuto ponuku od CK alebo sa da aj k tomu dostat napr na internete?Podľa pridaného linku, vidíš,že nemusíš "sedieť na letisku", ale že , ale ,že sa to dá aj jednoduchšie, napr. cez net ...

stanco007 Pozri príspevok
Cakal som, ze to tu niekto hodi... To si dokazem najst. Mna zaujimaju nazory ludi co tu chodia a hlavne ich priame skusenosti s takouto kupou... Aký by to mal byť rozdiel, od kúpy "normálnej "dovolenky? Postup je ten istý, akurát musíš na nete sledovať ponuky a ceny...a zajednáš si, čo Ti vyhovuje Výhoda je možno tá, že platíš na poslednú chvíľu, lebo ak si objednávaš s predstihom, tak zväčša cestovky žiadajú platiť vopred zálohu...
Internet nie je zly ale casto zavadza. Osobne skusenosti ludi su osobne skusenosti...Keď na nete vyhľadávaš recenzie na rôzne hotely a cestovky, tiež tam píšu ľudia svoje názory a osobné skúsenosti...
... v texte
2 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

arizona Pozri príspevok
... v texte
Pises pekne ale

Ja som sa pytal o kupu zajazdu priamo na letisku od cestovky!!! Rozumies??? Prides na letisko a tam ma kancelariu cestovka, ktora par hodin pred odletom lietadla ponuka nepredane zajazdy za zvyskovu cenu... Je to rozdiel a poriadny. A zaujimaju ma priame skusenosti ludi co takto kupuju dovolenky... Takze piste len tí, co ste takto niekedy kupili zajazd resp. kupujete stale, nakolko je to velmi vyhodne :-)
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

stanco007 Pozri príspevok
Mate niekto skusenosti s uplne poslednou moznostou kupy zajazd, myslim, ze sa to vola ultra last minute. Je to vlastne vypredaj poslednych volnych miest v hoteli a v lietadle za rapidne znizene ceny priamo na letiskach. A zaujima ma ako to funguje a ako je mozne sa k tomu dostat? Ci len sediet a cakat na letisku na takuto ponuku od CK alebo sa da aj k tomu dostat napr na internete? Nechcem sa do toho montovať ale v podstate si si sám odpovedal vo svojej prvej otázke a téme. Kedže sa tie zájazdy kupujú priamo na letiskách tak na nete ich asi nenájdeš. Takže môj názor ale len názor je, že prísť sadnúť na letisko s dostatočnou hotovosťou a čakať.
Btw. ja som si kúpila cez net zájast last minute tuším 10 dní pred odletom a bolo to v cene polpenzie som dostala all inclusive .

A kedže nemám čas lietať po cestovkách tak som si na nete dala požiadavku v net cestovkách je ich dosť, aby mi posielali na mail ponuky z vybraných destinácii.

No škoda, že cca 2 týždne dozadu som nemala čas odletieť do Turecka na 8 dňový pobyt all inclusive kde cena so všetkým pre dospelu osobu bola po zlavách 256 € ( teda aj s poistením , letiskovými poplatkami ) akurát, že odlet bol 3 dni potom ako mi doručili na mail ponuku, takže to sa dá považovať za ultra last minute. Stačilo zavolať
2 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Xanti Pozri príspevok
Btw. ja som si kúpila cez net zájast last minute tuším 10 dní pred odletom a bolo to v cene polpenzie som dostala all inclusive .

A kedže nemám čas lietať po cestovkách tak som si na nete dala požiadavku v net cestovkách je ich dosť, aby mi posielali na mail ponuky z vybraných destinácii.

No škoda, že cca 2 týždne dozadu som nemala čas odletieť do Turecka na 8 dňový pobyt all inclusive kde cena so všetkým pre dospelu osobu bola po zlavách 256 € ( teda aj s poistením , letiskovými poplatkami ) akurát, že odlet bol 3 dni potom ako mi doručili na mail ponuku, takže to sa dá považovať za ultra last minute. Stačilo zavolať
V podstate mas pravdu. Ale hladam info a cloveka, ktory s tym ma priame skusenosti. Staci napisat aj SS. Netreba to zverejnovat ked dotycny nechce a chcel by mi dat nejaky kontakt na takto predavajucu osobu
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

som , nedávam link na predaj na letisku,
ale first minute-za dobré ceny ( aj letecky) sú aj tu : http://www.lastminute.sk/Podrobne-Hl...e%26Doprava%3D[p4]|[]%26
2 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

arizona Pozri príspevok
som , nedávam link na predaj na letisku,
ale first minute-za dobré ceny ( aj letecky) sú aj tu : http://www.lastminute.sk/Podrobne-Hladanie-Zajazdov/?Criteria=Termin%3D||0|0|true|false%26Doprava%3D[p4]|[]%26
Neuraz sa ale to si najde kazdy... Pravidelne sledujem aj na tej stranke ceny. Ale toto nie je k teme co som zadal. Ale na druhej strane pomozes inym, ktorí este ani netusia, ze existuje taka stranka
Ale ja som dal jasnu otazku, tak chcem k danej otazke odpoved pokial niekto vie...
To mas ako napr. pri jablkach. Ja sa pytam na Goldeny a ty mi pises o Citronkach Mne je to prd platne...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

stanco007 Pozri príspevok
Pises pekne ale

Ja som sa pytal o kupu zajazdu priamo na letisku od cestovky!!! Rozumies??? Prides na letisko a tam ma kancelariu cestovka, ktora par hodin pred odletom lietadla ponuka nepredane zajazdy za zvyskovu cenu... Je to rozdiel a poriadny. A zaujimaju ma priame skusenosti ludi co takto kupuju dovolenky... Takze piste len tí, co ste takto niekedy kupili zajazd resp. kupujete stale, nakolko je to velmi vyhodne :-)
Pozri sa, bud rad, ze sa ti tu toci diskusia, inak by zapadla do zabudnutia, kedze sa tu zatial nikto s takouto skusenostou neukazal.

Ale teraz k veci. Preco si myslis, ze takato cestovna kancelaria ti preda zajazd za "zvyskovu" cenu? Co je to ta cena? Pocul si uz o tom, ze sa takto predavaju zajazdy? Teoria je to dobra, ale cestovka ti zajazd pod cenu jednoducho nepreda. Prave naopak, kupa priamo na letisku hovori, ze potrebujes letiet nech sa deje co sa deje a vtedy zabudni na dobre ceny. Letisko nie je obchod, ze prides a pozries co maju a ked sa ti nepaci tak odides (az na obchodiky, ktore su vo volnych zonach).

Neviem, ake maju cestovky marze, no pri ultra last minute neverim, ze velke. Preco? Pretoze maju zazmluvneny urcity pocet ludi v hoteloch aj v lietadlach.

Tak ci tak, zajazd cez internet (v internetovej cestovke) by mal byt vzdy lacnejsi nez v kamennej cestovke. Teda radsej skus vymysliet iny sposob ako usetrit, inak nemusis byt spokojny.
2 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

rickman Pozri príspevok
Pozri sa, bud rad, ze sa ti tu toci diskusia, inak by zapadla do zabudnutia, kedze sa tu zatial nikto s takouto skusenostou neukazal.

Ale teraz k veci. Preco si myslis, ze takato cestovna kancelaria ti preda zajazd za "zvyskovu" cenu? Co je to ta cena? Pocul si uz o tom, ze sa takto predavaju zajazdy? Teoria je to dobra, ale cestovka ti zajazd pod cenu jednoducho nepreda. Prave naopak, kupa priamo na letisku hovori, ze potrebujes letiet nech sa deje co sa deje a vtedy zabudni na dobre ceny. Letisko nie je obchod, ze prides a pozries co maju a ked sa ti nepaci tak odides (az na obchodiky, ktore su vo volnych zonach).

Neviem, ake maju cestovky marze, no pri ultra last minute neverim, ze velke. Preco? Pretoze maju zazmluvneny urcity pocet ludi v hoteloch aj v lietadlach.

Tak ci tak, zajazd cez internet (v internetovej cestovke) by mal byt vzdy lacnejsi nez v kamennej cestovke. Teda radsej skus vymysliet iny sposob ako usetrit, inak nemusis byt spokojny.
Neuraz sa ale ty si maximalne mimo!!! Ako pozeram, tak o tom nemas ani sajnu ako to funguje... Keby som o tom nevedel, ze sa takto predavaju zajazdy, tak to tu asi nepisem, nie??????
A ze sa mi tu robia diskusie? Niekomu sa to mozno zijde ale mne je to na.... Ja som dal jasnu otazku, tak som cakal jasnu odpoved.
A este k tvojmu poznatku aby si o tom mal aspon sajnu
Nie vzdy cestovka preda zajazdy first moment ( to je skory predaj predsezonou ), neskor klasickym predajom a nakoniec last minute ( to je par dni pred zaciatkom pobytu ). Tieto zvysne nepredane zajazdy cestovky predavaju priamo na letiskach aby ich dopredali. Chapenzi????????
Normalna cena zajazdu je cca 800€ a na letisku sa da par hodin pred odletom kupit ten isty zajazd za 300-400€ niekedy aj menej. Zalezi na cestovke. Je im lepsie aspon takto dopredat zajazdy ako nemat nic... Malo kto o tomto vie lebo ludia co takto nakupuju zajazdy to neprezradia a potom sa len smeju s ludi, ktori sa chvalia ako dobre kupili zajazd napr vo first moment alebo last minute....
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

rickman,
"potrebujes letiet nech sa deje co sa deje" na dovolenku ?

Pomylil si si uponahlaneho biznismana s dovolenkarom v sortkach.
0 1
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

stanco007 Pozri príspevok
Neuraz sa ale ty si maximalne mimo!!! Ako pozeram, tak o tom nemas ani sajnu ako to funguje... Keby som o tom nevedel, ze sa takto predavaju zajazdy, tak to tu asi nepisem, nie??????
A ze sa mi tu robia diskusie? Niekomu sa to mozno zijde ale mne je to na.... Ja som dal jasnu otazku, tak som cakal jasnu odpoved.
A este k tvojmu poznatku aby si o tom mal aspon sajnu
Nie vzdy cestovka preda zajazdy first moment ( to je skory predaj predsezonou ), neskor klasickym predajom a nakoniec last minute ( to je par dni pred zaciatkom pobytu ). Tieto zvysne nepredane zajazdy cestovky predavaju priamo na letiskach aby ich dopredali. Chapenzi????????
Normalna cena zajazdu je cca 800€ a na letisku sa da par hodin pred odletom kupit ten isty zajazd za 300-400€ niekedy aj menej. Zalezi na cestovke. Je im lepsie aspon takto dopredat zajazdy ako nemat nic... Malo kto o tomto vie lebo ludia co takto nakupuju zajazdy to neprezradia a potom sa len smeju s ludi, ktori sa chvalia ako dobre kupili zajazd napr vo first moment alebo last minute....
A na ktorom letisku to údajne predávajú? V BA? To sa tam akože postaví agent CK a ponúka zvyškové zájazdy?

Možno ak má CK nejaký stánok na letisku, tak môže tam predávať zájazd. Ale ešte som o tom nepočul. Tým netvrdím, že to nemôže byť, ale zdá sa mi to nepravdepodobné, že by zájazdy predávali za menej ako polovičnú cenu .
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman



niektorym ludom by mali dat pristup k internetu az po absolvovani psychotestov
0 1
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

rickman Pozri príspevok


niektorym ludom by mali dat pristup k internetu az po absolvovani psychotestov
Kamo ja mam za sebou viac psychotestov ako si ty len videl
Ale nechajte tak. Vsak nakoniec sa smiat budem ja a ostatni sikovni papapapa
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Chobot Pozri príspevok
A na ktorom letisku to údajne predávajú? V BA? To sa tam akože postaví agent CK a ponúka zvyškové zájazdy?
.
Schwechat. Tam je to uplne bezne.
- Charter je uz zaplateny, bez ohladu na to, ci je polovica sedadiel v lietadle prazdna alebo nie
- Hotel a sluzby su tiez nakontrahovane davno vopred, hotely nevracaju nic.

V BA na letisku asi nie, ale v meste v kancli v den odletu 3-4 hodiny pred odletom sa da dohodnut aj cena pod naklady.
Pre cestovku je lepsie zaplatat dieru a pustit to za naklady, alebo minimalizovat stratu hoci aj 50% zlavou.
Lepsia strata 50% ako 100% z nepredaneho miesta.
Naposledy upravil bodliak : 13.05.10 at 15:31 Dôvod: X
0 1
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

bodliak Pozri príspevok
Schwechat. Tam je to uplne bezne.
- Charter je uz zaplateny, bez ohladu na to, ci je polovica sedadiel v lietadle prazdna alebo nie
- Hotel a sluzby su tiez nakontrahovane davno vopred, hotely nevracaju nic.

V BA na letisku asi nie, ale v meste v kancli v den odletu 3-4 hodiny pred odletom sa da dohodnut aj cena pod naklady.
Pre cestovku je lepsie zaplatat dieru a pustit to za naklady, alebo minimalizovat stratu hoci aj 50% zlavou.
Lepsia strata 50% ako 100% z nepredaneho miesta.
Konecne ma o tom niekto aspon sajnu a vie tom, ze nieco take existuje. No co uz... Nemozeme byt vsetci dokonali
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

stanco007 Pozri príspevok
Kamo ja mam za sebou viac psychotestov ako si ty len videl
Ale nechajte tak. Vsak nakoniec sa smiat budem ja a ostatni sikovni papapapa
Nerozumiem co je na to nevhodne. Ja som len odpovedal a konstatoval
0 0
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
Chobot Pozri príspevok
A na ktorom letisku to údajne predávajú? V BA? To sa tam akože postaví agent CK a ponúka zvyškové zájazdy?

Možno ak má CK nejaký stánok na letisku, tak môže tam predávať zájazd. Ale ešte som o tom nepočul. Tým netvrdím, že to nemôže byť, ale zdá sa mi to nepravdepodobné, že by zájazdy predávali za menej ako polovičnú cenu .
http://www.satur.sk/satur-spravy/p=b...QlZGVmYXVsdF4=

správa z 15.6.09
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Aviator DAKUJEM!!!! Aspon toto som potreboval. A vidia aj tí neveriaci, ze to je a funguje to!!!!!
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

stanco007 Pozri príspevok
Aviator DAKUJEM!!!! Aspon toto som potreboval. A vidia aj tí neveriaci, ze to je a funguje to!!!!!
Tak potom prajem peknu dovolenku .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať