Zavrieť

Porady

Inspekcna kniha

Mozte mi poradit je potrebne mat 2 inspekcne knihy?Mam vyrobnu prevadzku kde mam knihu aj zaevidovanu na Ziv. urade a teraz sme otvorili predajny stanok. Je aj tam potrebna ins. kniha, nestaci len jedna na jednu firmu? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    tam kde je prevádzka, tam Inšpekčná kniha. Ak Ti príde kontrola do prevádzky, tak akú knihu im dáš? Kde Ti spravia záznam?

    evuša je offline (nepripojený) evuša

    evuša
    Ja len doplním, že na každej prevádzke musí byť inšpekčná kniha autorizovaná živnostenským úradom. Ináč kontrolný orgán uloží pokutu.

    ikka8 je offline (nepripojený) ikka8

    ikka8
    Velmi pekne dakujem za rady, uz mam inspekcnu knihu a aj zaevidivanu na zivnostenskom urade. Uf ale taky malicky stanok a kolko starosti mi robi. este raz dakujem. Ahojte

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    penaone
    CO TO STOJI PROSIM VAS
    Inšpekčná kniha stojí cca 120,- Sk a potrebuješ k nej jeden kolok za 50,- Sk. A aby som nezabudla ešte aj Tvoju energiu aby si s tým zašla na živnostenský úrad a dala si ju autorizovať.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    mysimis
    Inšpekčná kniha stojí cca 120,- Sk a potrebuješ k nej jeden kolok za 50,- Sk. A aby som nezabudla ešte aj Tvoju energiu aby si s tým zašla na živnostenský úrad a dala si ju autorizovať.
    + Zmluvu o nájme priestorov, ak je prevádzka v prenajatom

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Ahoj, inspekcnu knihu potrebuje kazdy podnikatel, kt. ma prevadzku mimo sidla? Netyka sa to vsak kancelarii vsak? Tie predkladaju len oznamenie na DU nie? Ako ako je to ak mam kancelariu na adrese svojho bydliska,ktore je zaroven sidlom podnikania,len to nie je priamo v byte, treba to tiez ohlasovat ?

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    nika.sum Pozri príspevok
    Ahoj, inspekcnu knihu potrebuje kazdy podnikatel, kt. ma prevadzku mimo sidla? Netyka sa to vsak kancelarii vsak? Tie predkladaju len oznamenie na DU nie? Ako ako je to ak mam kancelariu na adrese svojho bydliska,ktore je zaroven sidlom podnikania,len to nie je priamo v byte, treba to tiez ohlasovat ?
    Inšpekčnú knihu už vôbec netreba mať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.