Zavrieť

Porady

pomoc s notebookom

PO VYMENE ZAKLADNEJ DOSKY A NOVEHO HDD SA NAM PO INSTALACII OBIAVILY PASIKY NA MONITORE NEVIEME SI S TYM DAT RADY, PORADI NAM NIEKTO CO S TYM MOZE BYT?
Naposledy upravil Dav : 21.11.10 at 18:11
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    KoxXxo Pozri príspevok
    Pásiky na monitore znamenajú, že ste zabudli vymeniť ešte grafiku.
    v notbuku je grafika na doske... vymeníš základnú dosku, vymenil si ju aj s grafikou

    bebikamt je offline (nepripojený) bebikamt

    bebikamt
    Inštal bol z originalnych CD k notebooku ....na notebook sme nainš. všetko čo tam malo byt, spustil sa windows dali sme si tam hru, išla a po dotyku s notebookom sa občas aj resetol .... pustili sme si film a išiel až do konca... skor tie pasiky nabehnu ked je dotyk s notebookom tak som rozobral book a kompletne som skrutky podotahoval na tvrdšie... po hýbaní s monitorom to už nerobilo ... nejde my do hlavy akoby mohla grafika aj resetnut book :-( skor by som povedal že niekde nejaky studeny spoj alebo tak nejak :-(

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    Keď si to rozobral, mal si odpísať typ dosky. Možno nieje identická s pôvodnou a preto napr. nemuseli sadnúť pôvodné ovládače dodané na cd k notbuku. Potom podľa typového čísla dosky u výrobcu vyhľadaj ovládače k operačnému systému ktorý si inštaloval

    bebikamt je offline (nepripojený) bebikamt

    bebikamt
    HADAM SOM TO DOBRE ODPISALNEVIETE MI PORADIT OVLADACE ?ID
    63-0100-000001-00101111-072006RS400$0AAAAB58_BIOS DATE:07/20/06 VER:206
    ATI RADEON XPRESS 200M
    ASUS
    Naposledy upravil bebikamt : 22.11.10 at 18:32

    bebikamt je offline (nepripojený) bebikamt

    bebikamt
    bebikamt Pozri príspevok
    ID
    63-0100-000001-00101111-072006RS400$0AAAAB58_BIOS DATE:07/20/06 VER:206
    ATI RADEON XPRESS 200M
    HADAM SOM TO DOBRE ODPISALNEVIETE MI PORADIT OVLADACE ?

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    bebikamt Pozri príspevok
    HADAM SOM TO DOBRE ODPISALNEVIETE MI PORADIT OVLADACE ?ID
    63-0100-000001-00101111-072006RS400$0AAAAB58_BIOS DATE:07/20/06 VER:206
    ATI RADEON XPRESS 200M
    ASUS
    to čo si odpísal nieje typ dosky, ale sériové číslo... ale grafika je tam pomenovaná, tak skús pre grafiku Ati Radeon stiahnuť nové ovládače

    kacmed je offline (nepripojený) kacmed

    kacmed
    kamarat mal nekompatibilnu maticnu dosku s grafikou a mu robilo tie pasiky, dal mi jeho grafiku a sla v pohodicke, pozeral som na nete tu grafiku a nema ktovie aky vypocetny vykon mozno preto ti ju aj vypina, ak sa grafika kusok prehreje okamzite bios odpoji celu maticnu a teda vypne ti to pc, ... ci ti ho vypina aj ked len po internete browsujes?
    Naposledy upravil kacmed : 22.11.10 at 20:00

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    kacmed Pozri príspevok
    kamarat mal nekompatibilnu maticnu dosku s grafikou a mu robilo tie pasiky, dal mi jeho grafiku a sla v pohodicke, pozeral som na nete tu grafiku a nema ktovie aky vypocetny vykon mozno preto ti ju aj vypina, ak sa grafika kusok prehreje okamzite bios odpoji celu maticnu a teda vypne ti to pc, ... ci ti ho vypina aj ked len po internete browsujes?
    lenže tu sa bavíme o pomoci s notebookom, tam býva grafická karta na základnej doske, takže o nekompaktibilite nemôže byť reč. A bohvieaký výkon od grafiky v ntb by som ani nečakal. Na hranie sú desktopy. U ntb výrobca hľadá riešenie s čo najmenšou spotrebou.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Pásiky na monitore znamenajú, že ste zabudli vymeniť ešte grafiku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.