Zavrieť

Porady

hladam ZIVNOSTNICKU co opatruje deti od 0-6r.

Hladam babu, kt.si tento rok zakladala zivnost na opatrovanie deti priblizneho veku 0-6rokov...a najlepsie taku, kt.opatruje deti(3-4)u seba doma alebo v prenajme od 0-6rokov,cas volitelny...cize sa u nej stravuju a pod...Potrebovala by som poradit v urcitych veciach..Bola by som rada keby sa mi ozvala na tento mail:vierahasakova@chello.sk.DAKUJEM...!!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Prečo chceš odpoveď súkromne? Možno by odpovede zaujímali aj iných...o tom porada je http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    BOD č. 1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov.

    Skús pozrieť sem : http://www.porada.sk/t117254-zriaden...kej-skoly.html
    http://www.porada.sk/t10157-sukromna...ebo-jasle.html

    viera1978 je offline (nepripojený) viera1978

    viera1978
    Lenze ja nechcem sukromnu skolku...To co mam ja je ina kapitola...ja som vlastnikom bytu 112m2,chcem ist ako opatrovatelka na volnu zivnost...v mojom byte kolektiv deti 3-4 od 0-6rokov...Nie sukromnu skolku....Otazok je vela...Potrebovala by som spraiznenu dusu...niekto kto uz tym presiel aby mi vedel poradit...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    viera1978 Pozri príspevok
    Lenze ja nechcem sukromnu skolku...To co mam ja je ina kapitola...ja som vlastnikom bytu 112m2,chcem ist ako opatrovatelka na volnu zivnost...v mojom byte kolektiv deti 3-4 od 0-6rokov...Nie sukromnu skolku....Otazok je vela...Potrebovala by som spraiznenu dusu...niekto kto uz tym presiel aby mi vedel poradit...
    Aj si pozrela tie témy? Alebo Ťa zmiatol iba ten názov?
    V tých témach si vymieňali ženy svoje poznatky pri vybavovaní súkromnej škôlky, či opatrovania detí u seba doma .Myslím, že nazvať sa to dá hocijako, ale podmienky sú ak nie rovnaké, tak veľmi obdobné. Dokonca sú tam aj nejaké zákony, ktoré treba preštudovať, čo vyžaduje hygiena a pod.
    Ak ti to nepomohlo, tak prepáč
    Možno sa to zíde niekomu inému...

    viera1978 je offline (nepripojený) viera1978

    viera1978
    neurazaj sa hned....nepozerala som to uplne vsetko....nemala som nato cas...len som pozrela nazov-sukromna skolka...urcite ze si to precitam a prestudujem..;-))))...Dakujem.

    dusanpetras je offline (nepripojený) dusanpetras

    dusanpetras
    Poznáte niekto, ako by mala vyzerať taká zmluva o starostlivosti o dieťa ? Medzi opatrovateľskou agentúrou a rodičmi dieťaťa.
    Ďakujem.

    hladam ZIVNOSTNICKU co opatruje deti od 0-6r.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.