Zavrieť

Porady

práca s google picasa

Dobry den, chcem sa Vas opytat, ci a ako sa da zmenit datum vytvoreneho albumu v google fotografiach. Davam fotografie nasich deti z MS cez picasa a vyhadzuje mi tam datumy z roku 2012, raz januar, raz april... a teraz ked je to po novom, neviem uz vytvorenemu albumu zmenit datum. Po starom sa to este dalo, no teraz neviem ani za co na to prist... Dakujem za radu, *V*
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    klik na album - otvorí sa ti (zobrazia sa všetky foto) - klik Akcie a vyber Vlastnosti albumu - prepíš dátum - uložiť zmeny
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Vierocka8 Betka, ja tam ziadne Akcie neviem najst :/ mam to menit v programe picasa, alebo sa to da uz rovno na google, ked je album nahray?
    arizona ved ti Betka napisala presny popis, citaj
    Vierocka8 ved ja tomu popisu uplne rozumiem, len neviem, kde najdem "akcie" na ktore by som mohla kliknut... google fotky su uz vynovene, tak neviem, ci Betka nemysli este stary-tam som to vedela zmenit aj sama....
    betka631 Ja mám verziu Picasa3
    ...potrebuješ zmeniť dátum v albumoch v pc alebo už zdieľané albumy? Ak zdieľané albumy, tak postup presne tak ako som napísala v odpovedi...ak rozbalíš album, tak ti ponúkne možností...
    betka631 chcela som pridať obrázkový postup, ale keďže som už odpovedala, tak smola, neviem prísť na to ako....
    Vierocka8 Betka, zmenim datum uz pri importovani v programe picasa, do google albumov mi ho vsak nahra s uplne odveci datumom a tym padom nemam ulozene albumy podla casu udalosti ale akokolvek... A potrebujem zmenit datum uz zdielanych albumov, ktore su pristupne verejne pre ludi (rodicov deti v MS)... kde mam hladat tie "akcie" nic take tam nemam-mne len o to ide, ze to neviem najst, nevidim tam ziadne akcie, na ktore by som mohla kliknut!!! urobim ti print screen a uvidis, ze tam nic take nemam...
    betka631 máš napr. Album1, Album2, Album3....klikni na Album1...otvoria sa ti všetky foto, ktoré v tom albume máš...a tam nájdeš Akcie..
      zbaliť

    práca s google picasa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.