Zavrieť

Porady

Vianočný kupón od Slovak Telekom

Dobrý deň.Vlastníme vianočné kupóny od Slovak Telekom, ktoré sa rozdávali pri predĺžení alebo aktivácii čísla. Účtovanie v JÚ.Len teda neviem, keď pošlú peniažky či to dať ako IZP???? DPH??? asi nie....Poraďte , ak viete.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maska2 je offline (nepripojený) maska2

    sme viacerí kámoši maska2
    maska2 Pozri príspevok
    Dobrý deň.Vlastníme vianočné kupóny od Slovak Telekom, ktoré sa rozdávali pri predĺžení alebo aktivácii čísla. Účtovanie v JÚ.Len teda neviem, keď pošlú peniažky či to dať ako IZP???? DPH??? asi nie....Poraďte , ak viete.Ďakujem
    Ahojte...poraďáci. Nikto s tým nemáte skúsenosť??????

    maska2 je offline (nepripojený) maska2

    sme viacerí kámoši maska2
    maska2 Pozri príspevok
    Dobrý deň.Vlastníme vianočné kupóny od Slovak Telekom, ktoré sa rozdávali pri predĺžení alebo aktivácii čísla. Účtovanie v JÚ.Len teda neviem, keď pošlú peniažky či to dať ako IZP???? DPH??? asi nie....Poraďte , ak viete.Ďakujem
    Naozaj nikto neviete čo s tým?????

    acco je offline (nepripojený) acco

    acco
    maska2 Pozri príspevok
    Naozaj nikto neviete čo s tým?????
    Mam podobny problem, ale v PU. Predlzili sme viazanost, k novemu telefonu bola vystavena normalna fa, cena telefonu a DPH - bez akejkolvek zlavy. Dostali sme vianocny kupon, na ktory dostaneme 150 € na ucet. Je to tiez Vianocny kupon od Slovak Telekomu. Ako to zauctovat???
    Dakujem vopred za akukolvek radu.

    siska11 je offline (nepripojený) siska11

    siska11
    Ja robím PÚ - tiež sme dostali kupón. Mne školiteľka účtovníčka povedala, aby som to dala 221/518. Tak to dám podľa nej. Ale neviem, či tam má byť aj predpis.

    kikal je offline (nepripojený) kikal

    kikal
    Tež práve potrebujem Vianočný kupón od Telekomu zaúčtovať. Mám príjem na bankovom výpise. Budem to účtovať 221/518 AE. I ked by podla mna nebolo zle aj 221/648. Ohladne DPH, je na potvrdení o výške nároky - Vianočný kupón napísali suma € vrátane DPH. To tam podľa mna nemuseli ani písať. Na to, aby si Slovak Telekom mohli odpočítať DPH, museli by mať od nás faktúru s náležitosťami podľa Zákona o DPH. Ich potvrdenie takúto faktúru nepredstavuje. Ja by som tam tú DPH vôbec neriešila. Dúfam, že uvažujem správne.

    Vianočný kupón od Slovak Telekom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.