Zavrieť

Porady

Vracanie

Ahojte, potrebujem poradit,
Mam brata a on je uz 3 dni chorý má 6 rokov, stale vracia aj ked mu dame nieco ziest tak to vyvracia, má aj teplotu , ak by ste mi vedeli poradit co mam robit alebo co mu mam dat ziest aby to nevivracial tak napiste, za vsetky rady vopred dakujem
Usporiadat
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

peten1 Pozri príspevok
Ahojte, potrebujem poradit,
Mam brata a on je uz 3 dni chorý má 6 rokov, stale vracia aj ked mu dame nieco ziest tak to vyvracia, má aj teplotu , ak by ste mi vedeli poradit co mam robit alebo co mu mam dat ziest aby to nevivracial tak napiste, za vsetky rady vopred dakujem
3 dni vracia? Treba na pohotovosť. Nenútila by som ho nič jesť. Udrží v sebe aspoň čaj?
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

hej caj ano pomaly si ho pije ,,, ale ked mu dam e hocico ine tak ide vsetko von aj s cajom
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

ma 6 rokov, vracia 3 dni , čo tak k lekárovi? kde je mama? ak vracia nemá papať, len po troške piť, lebobude dehydrovaný,bude mu potom zle ,treba le
kára!
1 0
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

caj pije ,,, pojdeme na pohotovost ,, len som sa chcel este pred tym opytat ci by nemal nic ziest,, dakujem za rychle odpovede
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

peten1 Pozri príspevok
hej caj ano pomaly si ho pije ,,, ale ked mu dam e hocico ine tak ide vsetko von aj s cajom

Ak má podráždený žalúdok treba mu dávať čaj po lyžičkách. Aby nebol dehydrovaný. Ty si s ním dnes sama? Sťažuje sa na niečo? Musí ho vidieť lekárka takto na diaľku Ti nik neporadí.
1 0
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

Je tu aj mama a oco ,, ten caj pije po lzyzickach ,, pojdeme k lekarovi ,,, diki
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

peten1 Pozri príspevok
caj pije ,,, pojdeme na pohotovost ,, len som sa chcel este pred tym opytat ci by nemal nic ziest,, dakujem za rychle odpovede
Nie nedávaj mu radšej nič jesť. Nechceš predsa aby Ti vracal po ceste. Pokiaľ mu chceš dať piť čaj iba po lyžičkách a pomaličky. Nevieme čo mu je tak opatrne.
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pá držíme palce a neboj sa
1 0
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

ok,, dakujem,,
0 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
daj mu zázvorový čaj, roiboss, v malých dávkach a stále, čaje striedaj
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
jesť také ako suchú ryžu, daj mu piť veľa tekutín čaj, minerálka, voda čokoľvek čo v sebe udrží aby nebol dehydratovaný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a OKAMŽITE ísť na pohotovosť
2 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

otazka pre Peten1

- ako si dopadol u lekara ?

- uz ked si dostal tolko rad, mohol by si nas poinformovat, nech sa aj ini poucia
1 0
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

cavte,, boli sme u lekara povedal ze treba pit caj a snayit sa mu nieco dat na jedenie a tiez predpisal nejake antibiotika ,,, lebo yistil ze ma este aj hrdlo chytené,,, ale uz mu je lepsie ,
1 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
peten1 Pozri príspevok
cavte,, boli sme u lekara povedal ze treba pit caj a snayit sa mu nieco dat na jedenie a tiez predpisal nejake antibiotika ,,, lebo yistil ze ma este aj hrdlo chytené,,, ale uz mu je lepsie ,
suchá ryža,zemiaky, kurací vývar, na vode nejaké kuracie prsia. niš slané,štiplavé,mastné...skorej také bez chuti. piť veľa tekutín ale to som už napísala, čaje, minerálky...
prajem skoré uzdravenie
3 0
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

pasuliatko Pozri príspevok
suchá ryža,zemiaky, kurací vývar, na vode nejaké kuracie prsia. niš slané,štiplavé,mastné...skorej také bez chuti. piť veľa tekutín ale to som už napísala, čaje, minerálky...
prajem skoré uzdravenie
Dakujem za rady,, vyskusam
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
peten1 Pozri príspevok
Dakujem za rady,, vyskusam
pomáha to, nezaťažuje to žalúdok a je to ľahko stráviteľné.
ako sa má?
1 0
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

Skusili sme ryzu a tie zemiaky ,,,a tiez pil aj caj po lyzickach,,,no ale uz mu je lepsie
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Asi sa treba chlapcovi viac venovat. Je mozne, ze jeho psychika si vyzaduje viac pozornosti. Ak sa budu choroby castejsie objavovat, tak tam bude pravdepodobne zakopany pes.
0 0
peten1 peten1

peten1 je offline (nepripojený) peten1

Dufam ze sa to nebude opakovat,,toto bolo prvý krát.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Moja kratka Katka od malicka vzdy vracia ked ma byt,alebo je chora.Proste jej opuchne hrdlo a v jednom kuse vracia.Byva to uz take zle,ze v sebe neudrzi nic.Naposledy ked sme volali pohotovost,tak mi doktorka poradila-lebo aj jej syn bol taky- aby som jej davala colu-je tam cukor,teda energia, co je vraj dobre- a obycajne slane tycinky.Skusili sme a hoci je to pre mna nepochopitelne zabralo to.Tak to mozno pomoze aj niekomu dalsiemu
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať