Zavrieť

Porady

Neustále napínanie a pocit na vracanie...

Ako pisem v nadpise,stale mam taky blby pocit ze musim ist grcat.Dnes som od rana nic nejedol ale aj tak ma to nutilo tak som isiel...samozrejme zomna nic nevyslo.Je to priznak nejakeho ochorenia alebo moze to byt aj psychicky problem?Neprezivam ziadne stresy ani nejake tazke obdobie no stale to mam v hlave. Mam s tym ist k lekarovi?
Vobec tomu nerozumiem,na obed som si dal len suchy rozok so syrom a furt mi je blbo...a furt ked idem grcat vypluvam len sliny :/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    krbik13 Pozri príspevok
    Ako pisem v nadpise,stale mam taky blby pocit ze musim ist grcat.Dnes som od rana nic nejedol ale aj tak ma to nutilo tak som isiel...samozrejme zomna nic nevyslo.Je to priznak nejakeho ochorenia alebo moze to byt aj psychicky problem?Neprezivam ziadne stresy ani nejake tazke obdobie no stale to mam v hlave. Mam s tym ist k lekarovi?
    Vobec tomu nerozumiem,na obed som si dal len suchy rozok so syrom a furt mi je blbo...a furt ked idem grcat vypluvam len sliny :/
    A to máš len dnes, či je to dlhodobejšie?

    krbik13 je offline (nepripojený) krbik13

    krbik13
    Od stvrtka,no dnes to je asi najhorsie kedze som uz aj musel ist grcat...doteraz sa to dalo prezit a nevsimat si to

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    krbik13 Pozri príspevok
    Od stvrtka,no dnes to je asi najhorsie kedze som uz aj musel ist grcat...doteraz sa to dalo prezit a nevsimat si to

    Tak to môže byť črevná chrípka. Ale aj niečo iné....

    Zvracanie je príznakom mnohých chorôb. Jedine tehotenstvo sa dá u teba vylúčiť.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Chobot Pozri príspevok
    Jedine tehotenstvo sa dá u teba vylúčiť.

    Toto ma rozosmialo.

    A teraz k téme, nemáš ešte nejaké iné ťažkosti? Či len zlý pocit v ústach a to zvracanie.
    Naozaj to môže byť črevná chrípka, ale tú by doprevádzalo aj husté behanie. Nemáš bolesti?

    krbik13 je offline (nepripojený) krbik13

    krbik13
    Ne ne bolesti nemam.Tu crevnu chripku alebo ako sa to presne vola som uz mal.Tusim 2 krat.Ale to som zdrhal na hajzel hned jak som nieco zjedol.Teraz sa najem a v pohode existujem len stale mam ten blby pocit,to nutkanie.Ani teplotu nemam.

    Lilien 15 je offline (nepripojený) Lilien 15

    Lilien 15
    krbik13 Pozri príspevok
    Ako pisem v nadpise,stale mam taky blby pocit ze musim ist grcat.Dnes som od rana nic nejedol ale aj tak ma to nutilo tak som isiel...samozrejme zomna nic nevyslo.Je to priznak nejakeho ochorenia alebo moze to byt aj psychicky problem?Neprezivam ziadne stresy ani nejake tazke obdobie no stale to mam v hlave. Mam s tym ist k lekarovi?
    Vobec tomu nerozumiem,na obed som si dal len suchy rozok so syrom a furt mi je blbo...a furt ked idem grcat vypluvam len sliny :/

    Aj mne to robilo asi týždeň-len ma napínalo ale nič nešlo iba sliny, aj som bola na ORL a všetko v pohode ale mne to robí štítna žľaza. Potom to prešlo a sem tam to mávam ešte tak jeden deň raz za čas.Ale doktorka mi povedala že to môže byť aj z krčnej chrbtice

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    krbik13 Pozri príspevok
    Ne ne bolesti nemam.Tu crevnu chripku alebo ako sa to presne vola som uz mal.Tusim 2 krat.Ale to som zdrhal na hajzel hned jak som nieco zjedol.Teraz sa najem a v pohode existujem len stale mam ten blby pocit,to nutkanie.Ani teplotu nemam.
    Hm, a nezjedol si niečo? Pokazené....
    no asi len pár dní dietu hodiť, alebo pakreolan na trávenie. Poprípade vodku s peprom vypiť ( ne pol litra, za kalíšťok aby prerobilo ).

    A ak neprejde, tak potom ísť k lekárovi. Ale môže to byť aj prekysleným žalúdkom. Skús vytlačiť citron do vody, a vypiť ( citron neutralizuje ).

    krbik13 je offline (nepripojený) krbik13

    krbik13
    Lilien 15 Pozri príspevok
    Aj mne to robilo asi týždeň-len ma napínalo ale nič nešlo iba sliny, aj som bola na ORL a všetko v pohode ale mne to robí štítna žľaza. Potom to prešlo a sem tam to mávam ešte tak jeden deň raz za čas.Ale doktorka mi povedala že to môže byť aj z krčnej chrbtice
    No stitna zlaza to u mna nebude urcite.Ta krcna chrbtica...hmmm,moze byt.Mal som skoliozu minuly rok ale len malu.Asi pred mesiacom som bol na kontrole a povedala lekarka ze uz je to v pohode.Zacalo mi to tak ze sme hrali v skole na telesnej futbal a neviem ci som sa moc pretazil ale zacalo ma hnusne napinat a vdaka bohu ze som sa tam nedogrcal.

    krbik13 je offline (nepripojený) krbik13

    krbik13
    Xanti Pozri príspevok
    Hm, a nezjedol si niečo? Pokazené....
    no asi len pár dní dietu hodiť, alebo pakreolan na trávenie. Poprípade vodku s peprom vypiť ( ne pol litra, za kalíšťok aby prerobilo ).

    A ak neprejde, tak potom ísť k lekárovi. Ale môže to byť aj prekysleným žalúdkom. Skús vytlačiť citron do vody, a vypiť ( citron neutralizuje ).
    Skusim,ale naozaj pochybujem ze je to z jedla.Nech sa napchavam akokolvek tak sa mi to nezhorsi.Nezjem nic,furt mi je blbo zjem vela,tiez.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Asi by si mal zájsť k lekárovi, keď sa trápiš už týždeň a neprechádza Ti to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.