Zavrieť

Porady

ziadost

Mozno resp. vobec sa to sem nehodi(mozno len tym, ze sa to taktiez zaobera ekonomikou ako takou), ale rad by som Vas poziadal o pomoc. Uz mi 'hori pod zadkom' a potrebujem na vysokej skole napisat semestralnu pracu zo Vseobecnej ekomnomickej teorie. Nenajde sa tu nejaky student, ktory by mi vedel pomoct resp. dat taketo nieco k dispozicii. Na studentskych strankach je podobnych veci o inflacii, nezamestanosti, peniazoch a bankach atd. neurekom, avsak tieto stranky(i ked urcite nie vsetky) su pod dohladom a podobnost prace s internetovym referatom by mohlo sposobit, ze by som neuspesne skoncil z daneho predmetu... Dakujem za pripadnu pomoc... Resp. kde by som mohol na akych strankach najst clanky k podobnym temam, ktore by boli pouzitelne v takomto smere... Este raz vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lover je offline (nepripojený) lover

    lover
    Skusil, ale bojim sa aby ten isty referat nemalo 300 dalsich mojich spoluziakov... ) Na to sme boli upozorneni, ze jeden takyto preslap a mame po predmete...

    rada je offline (nepripojený) rada

    rada
    Môže sa stať. Tak sorry, je mi ľúto ale pomôcť neviem. Ďržím palce, aby sa niekto našiel kto podá pomocnú ruku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.