Zavrieť

Porady

Neuhradený záväzok v Alfe??

Dobrý deň.

Prosím, pozrite sa na priložený obrázok. Nahodila som 3 dodávateľské faktúry, z toho 2 od Shark Computers (nejaká drobná elektronika). Obe faktúry som nahodila ako záväzok aj ako VPD. Nerozumiem, prečo mi to tam svieti na červeno, že je to neuhradené, keď tam dole (viď obrázok) je napísané, že zostáva uhradiť 0,00 a že je všetko ok....??? Nerozumiem tomu.

Keď si rozkliknem jednu po druhej tie položky od Shark, tak v jednom doklade (položke) mám zaevidované obe kúpy, aj keď to boli dve rozdielne faktúry s rozdielnym dátumom a tak som to aj účtovala- môžete vidieť na obrázku, a v druhej položke nemám zaevidovanú žiadnu z tých 2 faktúr. Všetko sa mi to hodilo do jednej, Je to vlastne vidieť, aj keď je to nerozkliknuté, tak ako som to priložila v obrázku.

Dala som to riadne spárovať s VPD v peňažnom denníku a stále mi to takto svieti...?

Prosím, poraďte, čo s tým mám robiť.

Ďakujem.

G.
Naposledy upravil Galka26 : 29.10.11 at 08:50
neuhradene.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaroxaro je offline (nepripojený) jaroxaro

    jaroxaro
    Prvú faktúru máš vo výške 23,26€, ale uhradila si 153,26€, čiže prebytok 130€, čo ti aj svieti na červeno v kolónke "zostáva uhradiť" -130€.
    Druhú faktúru máš vo výške 130€, ktorú si neuhradila, kolónka "uhradené" je prázdna a na červeno ti svieti "zostava uhradiť" 130€.
    Až tretia faktúra je správne zaúčtovaná a to vo výške 1,21€ aj uhradená vo výške 1,21€

    Galka26 je offline (nepripojený) Galka26

    Galka26
    Galka26 Pozri príspevok
    Dobrý deň.

    Prosím, pozrite sa na priložený obrázok. Nahodila som 3 dodávateľské faktúry, z toho 2 od Shark Computers (nejaká drobná elektronika). Obe faktúry som nahodila ako záväzok aj ako VPD. Nerozumiem, prečo mi to tam svieti na červeno, že je to neuhradené, keď tam dole (viď obrázok) je napísané, že zostáva uhradiť 0,00 a že je všetko ok....??? Nerozumiem tomu.

    Keď si rozkliknem jednu po druhej tie položky od Shark, tak v jednom doklade (položke) mám zaevidované obe kúpy, aj keď to boli dve rozdielne faktúry s rozdielnym dátumom a tak som to aj účtovala- môžete vidieť na obrázku, a v druhej položke nemám zaevidovanú žiadnu z tých 2 faktúr. Všetko sa mi to hodilo do jednej, Je to vlastne vidieť, aj keď je to nerozkliknuté, tak ako som to priložila v obrázku.

    Dala som to riadne spárovať s VPD v peňažnom denníku a stále mi to takto svieti...?

    Prosím, poraďte, čo s tým mám robiť.

    Ďakujem.

    G.
    Tým spárovaním mám na mysli, že pri zadávaní VPD som stlačila F7, príslušnú faktúru som vyhľadala a dala uhradiť. Takže nerozumiem..

    Neuhradený záväzok v Alfe??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.