Zavrieť

Porady

Poštový poukaz na adresu - vzor

Vsekych vas zdravim,
pomohol, alebo poradil by mi niekto, ci sa da vytlacit do zasoby poštový poukaz na adresu? Skusala som googlit a nic, nedarilo sa. Je nieco take mozne? Vopred daakuujeem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ak by si predsa len chcela, nájdeš tu http://www.posta.sk/potrebujem/tlaciva Mne bez všetkého zobrali tlačivo vytlačené z ich stránky.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    wegamizi Pozri príspevok
    Vsekych vas zdravim,
    pomohol, alebo poradil by mi niekto, ci sa da vytlacit do zasoby poštový poukaz na adresu? Skusala som googlit a nic, nedarilo sa. Je nieco take mozne? Vopred daakuujeem.
    Však choď na poštu a zober si zopár do zásoby. Pracovníčky na pošte nie sú veľmi ochotné prijímať sprievodky a poštové poukazy, ktoré si klienti sami vytlačili. Raz aj manželka musela prepisovať podací lístok na balík, hoci na ich stránke ich mali na vytlačenie. A na poštové poukazy budú asi zvlášť hákliví.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Chobot Pozri príspevok
    Však choď na poštu a zober si zopár do zásoby. Pracovníčky na pošte nie sú veľmi ochotné prijímať sprievodky a poštové poukazy, ktoré si klienti sami vytlačili. Raz aj manželka musela prepisovať podací lístok na balík, hoci na ich stránke ich mali na vytlačenie. A na poštové poukazy budú asi zvlášť hákliví.
    Chodim na Postu a daju mi tlaciva, ale mam pocit, akoby to davali " na recept". Tak som si zmyslela, ze ked budem potrebovat vytlacim, doma pripravim, vypisem aby som bola na Poste co najmenej. Mam z Posty " fobiu", alebo alergiu? To je jedno, proste Postu nemusim.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Marína Pozri príspevok
    Ak by si predsa len chcela, nájdeš tu http://www.posta.sk/potrebujem/tlaciva Mne bez všetkého zobrali tlačivo vytlačené z ich stránky.
    Fajn, dakujem, bola som aj na ich stranke a akosi som tuto sluzbu prehliadla. Mockrat dakujem, velmi pomohlo.

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    Chobot Pozri príspevok
    Však choď na poštu a zober si zopár do zásoby. Pracovníčky na pošte nie sú veľmi ochotné prijímať sprievodky a poštové poukazy, ktoré si klienti sami vytlačili. Raz aj manželka musela prepisovať podací lístok na balík, hoci na ich stránke ich mali na vytlačenie. A na poštové poukazy budú asi zvlášť hákliví.
    Na pošte mi vždy dajú toľko tlačív koľko potrebujem niekedy aj štvornásobné množstvo. No a ta sprievodka je samozrejme že ju musela prepisovať veď ju potrebujú v troch exemplároch z ktorých sa jeden musí dať nalepiť na balík.

    Poštový poukaz na adresu - vzor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.