Zavrieť

Porady

agentura docasneho zamestnania?????????????

ahojte,prosím vas o radu. zijem pri partnerovi v nemecku,momentálne som na materskej dovolenke,ktorá mi onedlho skonči. pohravam sa s myslienkou,zalozit si na slovensku s.r.o niečo ako personalnu agenturu. sprostredkovavala by som zamestnanie v nemecku za poplatok,alebo by som poskytla nemeckym zamestnávatelom zamestnancov zo slovenska,ktorí by boli vlastne kmenovými pracovnikmi mojej agentury.priznám sa však,ze nemám ziadne skusenosti a neviem kde začat.ako je to vlastne,chcela som niečo také,ako ked zamestnávaju robotnikov do ciech,teda,ze nemecka firma,vyfakturuje mzdu na hod.napr.16eur,ja zamenstancovi zaplatim 10eur a z toho zisku uhradim ubytovanie a cestu a zostane mi cistý profit. ako mam postupovat,aká je to vlastne forma podnikania? je to agentura docasneho zamestnania?alebo personalna agentura?privitala by som vaše rady,usmernenia,odkazy.dakujem,budem velmi vdacna.katka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mirka100 je offline (nepripojený) Mirka100

    Mirka100
    Dobrý deň, mi už sme agentúra dočasného zamestnávania niekoľko rokov. Mi by sme zase radi chceli začať ponúkať prácu, ale v Nemecku. Ak by ste mali záujem mohli by sme spolupracovať, poradiť si navzájom.
    Mirka

    agentura docasneho zamestnania?????????????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.