Zavrieť

Porady

aky krem na atopicku kozu?

Chcela by som sa spytat co pouzivate na AE? Dcera uzivala linolu ta jej vela nezabera
12 komentárov     zbaliť
taiko Mozno by bolo porozmyslat co je pricinou toho AE, nez riesit len nasledky
BXLmiami žeby genetika?
taiko zeby problemy s travenim?
BXLmiami čiže genetika?
taiko alebo zle stravovanie?
BXLmiami :-)) čo je to zlé stravovanie?
lujza.j Tu islo o reklamu ...inak
taiko nechajme tak BXL, Ty si doktorka, ja mam s niektorymi sarlatanmi, ktori maju MuDr pred menom a vedia toho menej nez ja, zle skusenosti. . Pravdepodobne sa nezhodneme.
BXLmiami Určite sa nezhodneme.Keby to bolo tak jednoducho riešiteľ néú,nemali by ľudia problémy roky.Šarlatáni sú všade,aj v telekomunikáciich ale
zato si nemyslím,že mám suplovať telekom.
taiko Pravda je sarlatani su vsade, ja ked na nejakeho natrafim, a naozajstny odbornik nie je poruke, tak si radsej veci riesim sam. Radsej posuplujem, ako sa nechat zabit, ako momentalne moja kamaratka v nemenovanej nemocnici
Co sa riesitelnosti tyka, prepytujem lekari otca riesili pol roka a bez vysledku, ja som ho vyriesil za 10 dni a doteraz je v poriadku.
BXLmiami No vidišto,aký si ty šikovný.
taiko pravda je, ale vdacim zato slendrianom a sarlatanom. Oni ma nutia sa ucit a vzdeavat aj v oblastiach , ktore nie su mojou domenou. Nuz a teda ked sa nechcu vo svojich domenach vzdelavat oni, musim ja.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Judita55 A kolko stoji ten protopan? a moze to pouzivat aj dieta?
    Peggynka Local cream 10,14€.Skús si vyžiadať vzorku (zadarmo),ale je to strašne drahé.Môj názor je,že keby to bol taký zázrak,tak by to aj naše zdravotníctvo akceptovalo a pravdupovediac,ten krém má strašne veľa zložiek:
    http://www.protopan.sk/produkty/premastujuci-krem.htm
    lujza.j Dokolecka to tu omielaju ....v kazdej teme o atopiku.....nove nicky sa pytaju a nove nicky hned reaguju a stale ten isty produkt.....sa to asi nepredava
    lujza.j Jedna z mnohych tem..... filomena sa pyta filomenka odpoveda
    http://www.porada.sk/t264942-ekzem-u-dietata.html
    avalik luji, mas pravdu, aj som cakala, co z toho vylezie ... zacinam mat asociaciu: skusenost = MLM
    Judita55 Já som si vyžiadala vzorku a uvidi sa
      zbaliť

    ninka24 je offline (nepripojený) ninka24

    ninka24
    Ak z lekárne tak Skin Cap - drahé, ale ozaj účinné ( bez kortikoidov) . Ak prírodné tak obyč. prírodné mydlo, alebo mydlo pre atopikov a psoriatikov - vyskúšané mám od konkrétneho výrobcu - nieje to reklama, len skúsenosť soaphoria - slovenské, fakt dobré, plus je dobré zaradiť do jedálnička cedrový olej
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j soaphoria...iba jeden dotaz ohladne výroby mydla som na nich mala....po odpovedi by som od nich nekupila nič....
    ninka24 Lebo?
    lujza.j Nebudem ta odradzat ked si spokojna
      zbaliť

    Hauwii je offline (nepripojený) Hauwii

    Hauwii
    Odporúčam protopan body lotion.Dobre sa znáša a nedráždi kožu.Krásne pokožku premasťuje a regeneruje

    aky krem na atopicku kozu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.