Zavrieť

Porady

Kde urobiť najlepšiu oslavu narodenín?

Kde urobiť najlepšiu oslavu 18 narodenín, v bratislave (okolie bratislavy) na chate/chalupe, ktorá by bola dostupná autobusovou/vlakovou dopravou a cca pre 10 osôb za rozumnú cenu? prosím poraďte mi
3 komentárov     zbaliť
buchač Ak dobre rozumiem, tak si chceš prenajať chatu/chalupu na oslavu.
Ono by bolo ale zaujímavé vedieť aj zloženie tých osôb...teda hlavne vek.
arizona 18-ku hadam bude oslavovat s rovesnikmi, nie so seniormi .-)
buchač To je mi viacmenej jasné...povedzme, že som si nechal 1% nádeje, že by to MOHLO byť aj v rodinnom kruhu, no nik nemá v ponuke chatu/chalupu.

Rovesníci sú teda jasní...a včul prichádza ďalšia otázka.
By som bol aj rád vedieť, kto by prenajal nehnuteľnosť cudzím, partii mladých ... kde ich cieľom je oslava, kde sa s najväčšou pravdepodobnosťou dajú dole.
Ako by asi vyzerala nehnuteľnosť po oslave ???
Kto by platil škody ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Popozeraj nejaké inzeráty v Modre - Harmónii. Tam boli nejaké staršie chaty, ktoré si prenajímala práve tvoja veková kategória. Samozrejme, že nemôžeš očakávať žiadny luxus. Vybavenie primerane riziku vekovej kategórie.

    branislavp je offline (nepripojený) branislavp

    branislavp
    Najbezpečnejšia, najrozumnejšia a najlepšia by bola oslava doma, ak máš na to podmienky. Aby bola pod kontrolou rodičov. Určite by boli spokojní, nielen Tvoji rodičia , ale aj rodičia Tvojich gratulantov-rovesníkov.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    "vyletna" restauracia niekde na okraji mesta - napr. pod devinskym bralom, alebo aj na Zeleznej studnicke, Drazdiaku, Kuchajde, Strkovci a pod

    Kde urobiť najlepšiu oslavu narodenín?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.