Zavrieť

Porady

Ako mam priradiť kreditnú kartu k PayPal účtu

Dobrý deň, rád by som priradil kreditnú kartu k PayPal účtu (resp. potrebujem peniaze z paypal účtu preposielať na svoj bankový účet) PayPal ma žiadá ´´ROUTING NUMBER´´ (smerové čislo)...neviem prísť čo tam mam zadať. S veľkým údivom zisťujem, že ani v mojej banke to nevedie....poradí mi niekto, kto túto vec riešil?...veĺmi mi pomôžete. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    po prihlásení na konto paypal prejdi do "profile" a vyber "add/edit credit card" a potom ďalej cez "add a card"
    ak ťa pýta routing number, to znamená, že chceš previesť napr. na konto v usa - je to 9 číslic zľava na čísle účtu.
    ak by si prevádzal do sk, pýtalo by ťa len iban číslo konta v sk banke
    Naposledy upravil srska : 27.01.14 at 15:02
    rn.png  
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    8peter Ďakujem, ale teda ako to je?...Som e-shop na SR (podla tvojho postupu to nevidim...mam uz to nove zobrazenie paypalu...ale to jej jedno)...teda čo mam zadať do routing number a čo do account number. Môj bankový účet mám v Slovenskej sporiteľni. Ďakujem ti v. pekne za odpoveď :-)
    srska a na paypale máš aký účet? business? ak áno, tak tam sa predsa zadáva účet v sk alebo ak máš aj účet v inej mene tak môžeš aj ten. a keď chceš poslať do sk, tak navolíš krajinu a menu. potom pýta číslo účtu v tvare iban. aspoň u mňa je to tak.
    routing number: http://www.nationwide.com/routing-an...nt-numbers.jsp
    8peter To mi je všetko jasne srska...len problem je v tom, že neviem aké má môj účet v banke Routing number a Account number...teda čo to je (Account number je predpokladám č. účtu ale Routing netušim....odkial ho od svojej banky získam?....sl. sporiteľna nema šeky ako Bank of America aby som to mohol z neho vyčitať) :-)..ďakujem ti
    srska peter, v piatok som to skúšal na paypale - prevod z paypal účtu na sk účet. mám nastavené 2 meny. eur+usd. zadal som eur, slovakia a vyskočilo okno formuláru + text "zadajte číslo účtu v tvare iban"
    8peter srka nevieš mi prosím poradiť, kde získam routing number mojej banky. Mám slovenskú sporiteľňu. To čo mi posielať som x krát našiel aj ja, no všetci popisujú, že routing number nájdem na šeku danej banky. SLSP a pokial viem žiadna slovenska banka šeky (take ako napr Bank of Amerika) nemajú !! :-)...teda jednoducho čo mam zadať do routing number a čo do account number a kde to zohnam...to je všetko :-)
      zbaliť

    Ako mam priradiť kreditnú kartu k PayPal účtu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.