Zavrieť

Porady

Prezerané video sa rozdeľuje na 2 polovice

Dobrý deň, keď na PC pozerám nejaké video (pesnička, upútavky k filmom, a pod.) obrazovka videa sa rozdelí na 2 polovice, cez stred obrazovky ide zelený vodorovný pás a prehrávané video vidím v obidvoch poloviciach. Viete mi poradiť, čo to môže spôsobovať? Robí mi to PC už asi mesiac, predtým som s tým problém nemala. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MirkaT je offline (nepripojený) MirkaT

    MirkaT
    Neviem, v akom programe videá prehrávam - ako to zistím? Ale stáva sa mi to pri všetkých videách, kt. sú na you tube. V dolnej lište videa sa dá zmeniť kvalita, tak keď kvalitu dám na 240p, vtedy obrazovku nemám predelenú pásom a keď dám kvalitu na 360p, tak sa mi tam ten pás zobrazí a rozdelí 1 video na 2 videá.
    Nemám najmenšiu predstavu, čo je 3d multitview, alebo stereoskopický Active Shutter 3D...
    bodliak to su tie novinky na 3d televizor a okuliare... Vies do je IMAX ? Tak nieco podobne...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Mám pocit, že modul Adobe Flash Player (alebo aj celý Flash player) je "pošahaný".

    Odinštalovať AFP (Adobe Flash Player), prečistiť od zbytkov. Potom z tadeto http://get.adobe.com/cz/flashplayer/ stiahnuť (pozor tam zrušiť označenie pri McAffe - inak to naťahá ďalší zbytočný balast). Spustiť inštalačný súbor (xxxxx*exe), začne inštalácia. Odporúčam vtedy uzavrieť internetový prehliadač, nakoľko si inštaluje do nich aj doplnky na prezeranie v prehliadači.

    MirkaT je offline (nepripojený) MirkaT

    MirkaT
    Dobrý deň, Adobe som nainštalovala nanovo, ale môj problém sa neodstránil, video sa mi stále rozdeľuje na 2 časti. Napadá vás ešte niečo, čo by som mohla vyskúšať? Ďakujem.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skús odinštalovať ovládač na grafiku ,vyskúšať ako pôjde prehrávanie a potom nanovo nainštalovať nový ovládač..

    Prezerané video sa rozdeľuje na 2 polovice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.