Zavrieť

Porady

Ak chcem predať športovému klubu náradie a vybavenie do telocvične a na oplátku bude poskytnutie reklamného priestoru, tak aký druh zmluvy urobiť?

Ide o to, že sro nakúpi materiál a za nákupnú cenu ho predá športovému klubu. Športový klub poskytne reklamný priestor a nejakú hodnotu predsa len uhradí.
Jednoducho povedané, že ja ti predám náradie v dobrej cene, ale ty musíš používať toto náradie, tak ako ti určím ja.
Pozerala som aj sponzorskú zmluvu, ale tam je to bez peňazí a v tomto prípade to bude tak, že časť bude chcieť uhradiť sročka.
3 komentárov     zbaliť
fortunka nerozmiem celkom tomuto:Jednoducho povedané, že ja ti predám náradie v dobrej cene, ale ty musíš používať toto náradie, tak ako ti určím ja. Ja by som to riesila dvomi samostatnymi "obchodmi". Predaj materialu a poskytnutie reklamy a zapoctom. Ale o tom pouzivani.. neviem Uz iba nehladat z iadny "vzor" zmluvy ale urobit si priamo zmluvu/dohodu o pouzity poskytnuteho materiálu na dany ucel a bude to viazane na poskytovanie reklamneho priestoru
IvetaH Ďakujem ti veľmi pekne.
Mária27 fortunka, prečo neodpovedáš do odpovede ale do komentára? Nielen preto, že si zaslúžiš ocenenie, ale takto vyzerá otázka bez odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ak chcem predať športovému klubu náradie a vybavenie do telocvične a na oplátku bude poskytnutie reklamného priestoru, tak aký druh zmluvy urobiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.