Zavrieť

Porady

Kúpa pozemku

Mám záujem o kúpu dvoch parciel vedľa nášho pozemku /cca 850 m2/ v jednej malej dedinke pri Krupine, vlastník chce odo mňa cenovú ponuku. Nechcem to preplatiť, asi najschodnejšia cesta je nejaké nezávislé ohodnotenie. Prosím o radu na koho sa obrátiť, ale aby posudok nebol drahší ako ceny pozemku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    bb69 Pozri príspevok
    Mám záujem o kúpu dvoch parciel vedľa nášho pozemku /cca 850 m2/ v jednej malej dedinke pri Krupine, vlastník chce odo mňa cenovú ponuku. Nechcem to preplatiť, asi najschodnejšia cesta je nejaké nezávislé ohodnotenie. Prosím o radu na koho sa obrátiť, ale aby posudok nebol drahší ako ceny pozemku.

    Nuž v tomto prípade odporúčam nájsť si znalca na nehnuteľnosti a dať si ohodnotiť pozemok, prípadne na pozemkovom úrade si zstiť o aký pozemok ide a aku ma hodnotu, v prípade, že ide o stavebný pozemok ostáva len znalec.

    Stofi je offline (nepripojený) Stofi

    Stofi
    http://www.pozemky.sk/cenypozemkov.php?IDOkres=0

    cena stavebného pozemku bude len trhová, takže podľa ponuky a dopytu. skúsiť sa popýtať napr. na obecnom úrade, za koľko sa v tej dedinke zvykne predávať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.