Zavrieť

Porady

Výpis k danovemu priznaniu typu B

Nema nahodou niekto vypis ktory sa vypisuje pre socialnu poistovnu z danoveho priznania typu B v excelovskej forme?


dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evatm je offline (nepripojený) evatm

    evatm
    pozri si stránku rksoft.sk, vo formíku je v záložke daňový úrad, ale nie je to excel, skús

    inngrid je offline (nepripojený) inngrid

    inngrid
    Jeeeej tesim sa nasla som nasla ak chce este niekto tu je mozno sa niekomu zide

    Bea16 je offline (nepripojený) Bea16

    Bea16
    Prosím ťa, aj ti ti ide otvoriť? Ja sa už niekoľko dní pokúšam o uloženie výpisu, aj priamo zo stránky soc. poisťovne, ale márne. Strááášne dlho sťahuje a potom mi vypíše, že sa prerušilo spojenie so servrom. Pred nedávnom som otvárala súbory úplne bez problému. Vieš mi poradiť? prosííííííím.

    Bea16 je offline (nepripojený) Bea16

    Bea16
    Som rada, že nie som sama, aj keď to zas až tak neteší. Neviem ako je to možné. A ticho závidím všetkým, ktorým to ide.

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Bea16 Pozri príspevok
    Som rada, že nie som sama, aj keď to zas až tak neteší. Neviem ako je to možné. A ticho závidím všetkým, ktorým to ide.
    nájdeš na www.socpoist.sk

    inngrid je offline (nepripojený) inngrid

    inngrid
    babenky ak chcete hodte mi svoje maily ja vam to poslem je to fakt super ten vypis
    a mne ide v pohodke
    mozete na mail inngrid@seznam.cz ak nechcete davat sem mail urcite to poslem pekny den

    MILKA58 je offline (nepripojený) MILKA58

    MILKA58
    Výpis k DP musí odovzdať do soc.poisťovne aj FO len s DIČ (poisťovacia činnosť) bez živnosti, ktorá si vlastne len privyrába k riadnemu zamestnaniu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.