Zavrieť

Porady

Nastavenie strany vo Worde

Dobrý deň :-)
mám word 2007 a chcel by som sa opýtať či by mi niekto nevedel poradiť ako nastaviť v dokumente keď píšem že strany budem mať na výšku ale len jednu na šírku... lebo ak to robím normálne cez zmenu, tak mi to prehodí všetky strany v tom dokumente. Ďakujem :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Ja mam word 2003 a tam to ide nasledovne. Ked si na stranke ktoru chces nasiroko (musis tam mat kurzor) tak si das volbu Subor -> Vzhlad stranky -> Format papieru-> Na Sirku -> a v pravo dole mas volbu OD TOHOTO MIESTA DALEJ. (vid prilozeny obrazok).
    No a ked si zase na stranke ktoru chces mat normalne, tak zasa zopakujes volbu ale zmenis si format papieru na normalny.
    Musi to byt aj v 2007 ale neviem kde.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Dá sa to aj cez sekcie. Každá sekcia si drží všetky informácie pre seba a neprenášajú sa na iné.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..ja to robím tak, že vždy , keď potrebujem iný rozmer, nastavím si nový dokument, na ktorom určím parametre...a dá sa to aj pri tlačení,nastaviť každú stranu, ako potrebuješ..

    Nastavenie strany vo Worde

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.