Zavrieť

Porady

usb kluč

žena
Dobrý den dnes som kúpila usb kluč 4 giga potrebovala som si niečo stiahnut z druheho počítača ked som si ho dala do notebooku tak mi neišiel otvorit program lebo to bolo písané v exceli a ja excel nemám dá sa s tým niečo robit ,? ja mám open office org.to znamená ,že ani z môjho noteboku by som nemohla dat nič na druhý počítač ked tam je iba excel,? dakujem za odpoved
Usporiadat
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

open office by udajne mal vediet otvorit aj excel
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Skopirovat subor mozes, ale otvorit ho, to uz je ina vec, na to potrebujes nejaky program.

Ale open ofice by mohol vediet otvorit Excel. Mozno zavisi aj od verzie, v akej je vytvoreny ten subor.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...excel vie otvoriť súbor vytvorený v open office. Býva problém aj jedno aj druhé. Keď však v open office uložíš tabuľkový súbor s príponou .xls všetky ostatné MS office to vedia otvoriť. Aby si vedela otvoriť v open office, to čo si spravila v MS office, musíš mať súbor tiež uložený s koncovkou .xls Problém býva ak máš office vyšší ako 2007 a automaticky Ti ukladá s koncovkou .xlsx . toto ani nižšie verzie MS office nevedia otvoriť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Excel vs Calc (open office)

http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewt...hp?f=1&t=73573
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

...ak to potrebuješ súrne otvoriť, napíš mi ss-ku, dám Ti svoj e-mail a uložím Ti to tak, aby Ti to aj open vedel otvoriť....
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
toto mi tam píše : na spustenie programu Microsoft office Excel nie je dostatok pamäte, ako mám zväčšit pamät
Naposledy upravil babicka1 : 27.01.12 at 20:53
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
tictac7 Pozri príspevok
...ak to potrebuješ súrne otvoriť, napíš mi ss-ku, dám Ti svoj e-mail a uložím Ti to tak, aby Ti to aj open vedel otvoriť....
zatial dakujem nie je to také súrne
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
babicka1 Pozri príspevok
toto mi tam píše : na spustenie programu Microsoft office Excel nie je dostatok pamäte, ako mám zväčšit pamät
Hovoríš že microsoft excel nemáš. Tak ako ti to mohlo napísať?
0 0
up4anything up4anything

up4anything je offline (nepripojený) up4anything

otvoria ti to google docs ..
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
marjankaj Pozri príspevok
Hovoríš že microsoft excel nemáš. Tak ako ti to mohlo napísať?
nemám mala som ho tie dva mesiace ako skúšobná verzia potom som ho vyhodila a dala som si open ofice org.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
babicka1 Pozri príspevok
nemám mala som ho tie dva mesiace ako skúšobná verzia potom som ho vyhodila a dala som si open ofice org.
Keď ho raz nemáš, tak ho nespustíš, ani keby si mala najväčšiu pamäť na svete.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Problém môže byť aj v makrách - Openoffice možno nedokáže spracovať MSexelácke makrá.
Len tak ma to napadlo.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Misoft: To je pravda, ale tabuľku natiahne.
0 0
Mrgrabber Mrgrabber

Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac
bud použit a využit google dokumenty kde si načítaš a otvoríš word na lahšiu upravu a editáciu to postačí alebo skusiť prekonvertovať v online službe čo si ale žiada pevne nervy pri hladaní stránky ktora to dokáže
0 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
existujú aj iné riešenia, ktoré spustíš na USB klúči bez nutností inštalácie a tak EXCELovský súbor ľahko vytvoriš, otvoriš, zmeníš... napríklad
http://www.uloz.to/hledej/?q=portable+ms+office
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj už som si stiahla microsoft excel viewer, ešte so tu mala balík kompatibility pact pre systém office 2007 ten mi neišiel ani vymazat tak som si ho aktualizovala .ked som teraz skúsila dat ten usb klúč tak mi to išlo, ale neviem či tam môžem mat aj balík office aj microsoft excel a aj open office mám niečo vyhodit?
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Nič nevyhadzuj. Môžu byť vedľa seba.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
dakujem
0 0
kamowski kamowski

kamowski je offline (nepripojený) kamowski

neviem v akom stave je teraz Open Office ale Libre Office, ktorý používam, by s tým nemal mať problém. Ak vaša tabuľka nie je súčasťou "gorily" alebo niečoho tajného, dajte ju sem nech si ju skúsim otvoriť.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
Už to mám otvorené dakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať