Zavrieť

Porady

Obtazovanie cez mobilny telefon:-(

Dobry den...uz som si tu precital vela o obtazovani cez mobilny telefon.Ja mam taky isty problem.Zhruba mesiac mi noc co noc vyvolava niekto z telefonneho cisla/cez den je klud/a ked dvihnem tak polozi.nemozem vypnut zvonenie kvoli praci a nemam mobil ktorym by som v black liste zablokoval toto cislo.Obratil som sa na operatora T-mobile ktore ma v portfoliu toto cislo a vraj oni s tym nemozu nic robit.Tak som siel na policiu a tam ma v podstate vysmiali ze pokial nemam vyhrazky ci nieco podobne neda sa s tym nic robit.Nechcem menit telefonne cislo lebo ho ma velma mojich znamych a zakaznikov.Vie mi niekto nejako pomoct ci poradit?Uz som z toho totalne na nervy a ani len netusim kto by to mohol byt:-(Dakujem za pripadnu pomoc.F
Zabudol som dodat ze ked zavolam spetne na to telefonne cislo tak ma spaja potom pipne a hned zrusi hovor:-((
Naposledy upravil Ferko1111 : 31.05.14 at 08:06 Dôvod: Zabudol som cosi dodat
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    keďže ťa každý vysmial, musíš si pomôcť sám. asi jediným spôsobom - kúp si nejaký šikovnejší telefón, ktorý má spomínanú možnosť blacklistu. Smartfón teraz kúpiš za pár desiatok eur. Ak ťa problém skutočne tak trápi, tak ti to stojí za to.

    A mimochodom, ty musíš mať veľmi zaujímavú prácu, keď nemôžeš vypnúť zvonenie ani v noci... To musíš byť stále v pohotovosti, ak by bola nejaká porucha, či čo? Nanič robota, ani s pokojným spánkom nemôžeš počítať. Možno ťa z práce kontrolujú, či reaguješ v prípade zavolania...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ferko1111 Dakujem za radu myslim ze takto to vyriesim a poradim sa na predajni,za dva mesiace si uz budem moct vziat novy mobil na pausal a tym sa to snad vyriesi.Nie som co sa mobilov tyka nejaky znalec tak snad mi tam poradia.Pracujem v energetickom odvetvi.A z prace ma nekontroluju to som si viac ako isty:-))
    vlado 33 Mobil si môžeš zobrať ihneď, zmluva sa ti navýši o spomínane dva mesiace.
    Ferko1111 Volal som tam a povedali mi ze az na konci augusta,tak im to vraj dava system,ale dakujem za radu:-)
    buchač MIMO TÉMY a AJ K TÉME .

    Zaujímavé ...hm ...

    To isté povedané , ako som ja napísal ...len inou štylizáciou .
    Ako vravím , zaujímavé ...
      zbaliť
    Ing. Ľubomír Janoška
    Kvôli týmto milým telefonickým návštevám mám skupinu "NEDVIHAT". Do tejto skupiny si dávam obťažovateľov aj z vlastnej skúsenosti aj zverejnených otravovačov. Zvonenie "ticho.mid".
    V noci mám zapnutý režim, v ktorom mi zvonia iba známe čísla členov rodiny.
    Mobil za 60 €

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    pridám aj ja niekoĺko čísel z ktorých som bol neodovodnene obťažovaný

    EDIT:


    čisla som vymazal
    Naposledy upravil Indeed : 03.06.14 at 18:03
    bettylou volame všetci, od jednej do tretej v noci? poteší?
    kopretinka pochybujem,že by to zdvihli....http://www.09xy.sk/0907890248/
    Ferko1111 Dakujem za odpoved:-))Nie nie som nenahraditelny kazdy z nas je nahraditelny....ale pracujem v sektore kde musim mat stale zapnuty mobil v pripade poruchy ktora by sa bytostne tykala aj teba:-))Aby si vobec mohol prispievat sem:-)Takze tak:-))
    buchač Ferko :
    " Pracujem v energetickom odvetvi."

    Sorry , ale Ty si fakt nenahraditeľný ...
    Aj cez dovolenku máš zapnutý mobil na furt ???
    Aj cez maródku ???
    Keď budeš sexovať vo svojom osobnom volne , necháš rozbabranú ženskú a utekáš zachraňovať ?

    Mne nemusíš nič vravieť o tzv. domácej pohotovosti , niečo totiž o tom viem .

    Ale ak si jeden nevie pomôcť s otravnými číslami , tak potom je neschopák ...
    Ferko1111 No takto "buchac",nikto sa ti neprosil o tvoj komentar.Pokial som si vsimol toto je portal Porada od slova poradit.,Tak som sa slusne spytal a tvoje vyplody mimo misu hodnotiace moje sukromie nie su pre mna zaujmave.Tema znela ako znela a pokial mas potrebu risit nieco ine tak to pre mna nie je podstatne.Svoju frustraciu si ries na inom fore.tym som pisanie prispevkov smerom k tebe uzavrei.Nikdy ma nebrali lidia ktori sa potrebuju vyvysovat nad druhych,silne to zavana komplexom.Pelny den ti.

    Obtazovanie cez mobilny telefon:-(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.