Zavrieť

Porady

Možnosť odpisu správneho poplatku u notára do Zoznamu prijímateľov

Dobrý deň. Máme založené OZ na chod ktorého chceme získavať hlavne 2 % z dane za rok 2010. Zaujímalo by ma či správny poplatok u notára do Zoznamu príjmateľov môže byť odpísaný zo získanej sumy 2 % z dane, daný do nákladov, alebo akým spôsobom? Účet v banke si ideme založiť tento mesiac (október 2010). Podotýkam,že OZ bolo založené na konci roka 2009. Chod OZ bude hlavne z 2 % z dane a členských príspevkov. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    bazant Pozri príspevok
    Dobrý deň. Máme založené OZ na chod ktorého chceme získavať hlavne 2 % z dane za rok 2010. Zaujímalo by ma či správny poplatok u notára do Zoznamu príjmateľov môže byť odpísaný zo získanej sumy 2 % z dane, daný do nákladov, alebo akým spôsobom? Účet v banke si ideme založiť tento mesiac (október 2010). Podotýkam,že OZ bolo založené na konci roka 2009. Chod OZ bude hlavne z 2 % z dane a členských príspevkov. Ďakujem.
    Odpisuje sa hmotný majetok nad 1700 € a nehmotný majetok nad 2400 €, ak je použiteľnosť dlhšia ako jeden rok
    §22-§29 zákona o dani z príjmov.
    Naposledy upravil marjankaj : 11.10.10 at 23:40

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    bazant Pozri príspevok
    Dobrý deň. Máme založené OZ na chod ktorého chceme získavať hlavne 2 % z dane za rok 2010. Zaujímalo by ma či správny poplatok u notára do Zoznamu príjmateľov môže byť odpísaný zo získanej sumy 2 % z dane, daný do nákladov, alebo akým spôsobom? Účet v banke si ideme založiť tento mesiac (október 2010). Podotýkam,že OZ bolo založené na konci roka 2009. Chod OZ bude hlavne z 2 % z dane a členských príspevkov. Ďakujem.
    Môžete ho kľudne financovať z 2%.

    Možnosť odpisu správneho poplatku u notára do Zoznamu prijímateľov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.