Zavrieť

Porady

počasie v Chorvátsku

Prosím, nevie niekto poradiť stránky s DLHODOBEJŠOU predpoveďou počasia, tak na 7-10 dní?. CHceli by sme ísť do Chorvátska. Ď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mgm je offline (nepripojený) mgm

    živnostník mgm
    http://www.meteo.sk/letoviska/chorvatsko/

    Ja poznám túto stránku, ale je to len na 3 dni. Vyzerá, že je tam teplo a teplá je aj voda.
    My sme prišli v utorok a naozaj, hoci v noci pršalo, voda v mori nebola chladnejšia.
    Prajem príjemnú dovolenku

    Marta

    Denisa je offline (nepripojený) Denisa

    optimista Denisa
    Bol teraz niekto z vás v Chorvátsku? Ako to tam vypadá s počasím? Máme ísť v stredu, sledujem všetky možné predpovede a nie som z toho nadšená. No už som aj počula, že tie predpovede ukazujú dážď, ale vraj je to len občasné a na niektorých miestach. Vie mi k tomu niekto niečo povedať? Či bolo teplé more a kde ste boli?
    Ďakujem

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Denisa Pozri príspevok
    Bol teraz niekto z vás v Chorvátsku? Ako to tam vypadá s počasím? Máme ísť v stredu, sledujem všetky možné predpovede a nie som z toho nadšená. No už som aj počula, že tie predpovede ukazujú dážď, ale vraj je to len občasné a na niektorých miestach. Vie mi k tomu niekto niečo povedať? Či bolo teplé more a kde ste boli?
    Ďakujem
    Bol som od 30.5. do 22.6. prvy týždeň 23-26c vietor , druhý týždeň 28-30c teplo , tretí týždeň 30-32c kuchta v nedelu 21 sme utekali domov, schladilo sa vecer na 13c + vichrica+ burka od Makarskej po Zadar prietrž mračien vietor a od Zadaru po Svaty rok vichrica neskutočna skoro mi odtrhlo truhlu zo strechy ,ale musím uznať že THULE je kvalita.More v horučavach ak niesu vlny tak sa za 3 dni zohrialo aj na 26c ,ale keď sa premiešalo po burke tak max 22c.Na predpoveď sa nespoliehaj žiadnu , my sme pozerali na HR TV a stale bolo naopak, hlásili kiša 25 a bolo bez mraku 30.Boli sme Tučepi 3km pod Makarskou
    a ak veríš na predpovede tak skús tu:
    http://meteo.hr/index.php
    Dobro došli
    Naposledy upravil pivko : 29.06.09 at 19:41

    počasie v Chorvátsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.