Zavrieť

Porady

Byvanie

Dobry den, chcem sa len opytat na zivot v BA, konkretne na stavbarskej ulici v pentagone, povedali nam, ze sa tam stahuju uz len slusny ludia, je to pravda? A aky je tam zivot? Je stale to tam take ako sa o tom hovori o jej minulosti? Dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Určite tu na porade už táto téma bola.http://www.porada.sk/t137530-neatrak...ratislave.html

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Luocka Pozri príspevok
    Dobry den, chcem sa len opytat na zivot v BA, konkretne na stavbarskej ulici v pentagone, povedali nam, ze sa tam stahuju uz len slusny ludia, je to pravda? A aky je tam zivot? Je stale to tam take ako sa o tom hovori o jej minulosti? Dakujem...
    áno
    pozri a tu:http://www.porada.sk/t158583-byvanie-vrakuna.html
    Naposledy upravil lujza.j : 25.03.11 at 19:41

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Luocka Pozri príspevok
    Dobry den, chcem sa len opytat na zivot v BA, konkretne na stavbarskej ulici v pentagone, povedali nam, ze sa tam stahuju uz len slusny ludia, je to pravda? A aky je tam zivot? Je stale to tam take ako sa o tom hovori o jej minulosti? Dakujem...
    Luocka ani radšej nad tým neuvažuj-aj keď sú tam byty ovela lacnejšie ako inde a najma nie ked plánuješ deti, to by boli v 8 rokoch na drogách...a zavretý stále doma...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Lujza, ma predbehla...

    http://krimi.cas.sk/clanok/194301/br...na-predaj.html

    Ja neviem, ja som tam bol raz poisťovať auto a také strašidelné to tam troška bolo- kým som prišiel na 5 poschodie, tak som prekračoval 4 mladých, čo tam ležali na zemi a očiská vyvrátené, chrčali ale žili , a keď som odchádzal, tak som mal bonus- idem si a oproti mne chalanisko s mačetou, ale nič mi neurobil, iba predomnou urobil ťah- akože je Bruce Lee a išiel ďalej...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Lujza, ma predbehla...

    http://krimi.cas.sk/clanok/194301/br...na-predaj.html

    Ja neviem, ja som tam bol raz poisťovať auto a také strašidelné to tam troška bolo- kým som prišiel na 5 poschodie, tak som prekračoval 4 mladých, čo tam ležali na zemi a očiská vyvrátené, chrčali ale žili , a keď som odchádzal, tak som mal bonus- idem si a oproti mne chalanisko s mačetou, ale nič mi neurobil, iba predomnou urobil ťah- akože je Bruce Lee a išiel ďalej...
    niekdy už nechrčia a nežijú, na schodoch nasraté a našťaté+použité injekčné striekačky, aj keď bolo horúce leto musela som tam ísť v zatvorených topánkach.prepáčte za výrazy, ale inak sa to nedá vyjadriť pri tomto humuse nie!!!!

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Nie ale vážne- ja keby som bol primátorom Ba, čo raz aj budem ,tak by som tým pár slušným luďom z pentagonu peniaze za ich byty, alebo im niekde byty daroval a celý pentagon by som nechal zvaliť-tam poriadok nikdy nebude...

    Inak pentagon( stavbárska 38-40 ) bol povodne postavený ako firemné byty pre zamestnancov Doprastavu...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Nie ale vážne- ja keby som bol primátorom Ba, čo raz aj budem ,tak by som tým pár slušným luďom z pentagonu peniaze za ich byty, alebo im niekde byty daroval a celý pentagon by som nechal zvaliť-tam poriadok nikdy nebude...

    Inak pentagon( stavbárska 38-40 ) bol povodne postavený ako firemné byty pre zamestnancov Doprastavu...
    Pravda!!!!Stanko Pentagon 34-42, boli aj firemné byty Slovnaftu.ja by som to dala zase prepadnúť hlboko ale veľmi hlboko do zeme

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    ono každá líška si svôj chvost chváli, ťažko povedať, ľudí čo odtiaľ poznám si nesťažujú dokonca mám kolegu čo tam kúpili nedávno byt pre otca (rodičia sa rozviedli...) a hovoril, že byty sú OK, že ten bordel čo sa všade píše robia dva vchody z celej Stavbárskej... (vďaka Stando 38 a 40) asi niečo podobné ako keď niekto odsudzuje Petržalku, kvôli Kopčianskej... ale také bývanie na Hrobákovej, Ševčenkovej, Belinského, Tupolevovej docela ujde...
    avšak myslím, že väčšina ľudí má názov pentagon/stavbárska spojený s drogami a kriminalitou, a preto ak sa tam niečo stane tak novinári o tom 2x intenzívnejšie píšu ako keby sa to stalo niekde v starom meste...
    v dokonca aj tu na porade som čítal jeden príspevok (žial už neviem v ktorej téme...), že jeden člen porovnával bývanie v Petržalke s bývaním v pentagone, a vyhrával to Pentagon, nakoľko v Petržalke mu na sídlisku poolamovali zrdkadlá z auta, doškrkali lak, 2x vylomili schránku, niekto ho ohrozoval, a v pentagone svätý pokoj, vďaka väčšiemu výskytu policajtov (nakoľko už spomenuté spojenie danej časti BA s kriminalitou...)

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Ice dive Pozri príspevok
    ono každá líška si svôj chvost chváli, ťažko povedať, ľudí čo odtiaľ poznám si nesťažujú dokonca mám kolegu čo tam kúpili nedávno byt pre otca (rodičia sa rozviedli...) a hovoril, že byty sú OK, že ten bordel čo sa všade píše robia dva vchody z celej Stavbárskej... (vďaka Stando 38 a 40) asi niečo podobné ako keď niekto odsudzuje Petržalku, kvôli Kopčianskej... ale také bývanie na Hrobákovej, Ševčenkovej, Belinského, Tupolevovej docela ujde...
    avšak myslím, že väčšina ľudí má názov pentagon/stavbárska spojený s drogami a kriminalitou, a preto ak sa tam niečo stane tak novinári o tom 2x intenzívnejšie píšu ako keby sa to stalo niekde v starom meste...
    v dokonca aj tu na porade som čítal jeden príspevok (žial už neviem v ktorej téme...), že jeden člen porovnával bývanie v Petržalke s bývaním v pentagone, a vyhrával to Pentagon, nakoľko v Petržalke mu na sídlisku poolamovali zrdkadlá z auta, doškrkali lak, 2x vylomili schránku, niekto ho ohrozoval, a v pentagone svätý pokoj, vďaka väčšiemu výskytu policajtov (nakoľko už spomenuté spojenie danej časti BA s kriminalitou...)
    pre zadávateľku témy odo mňa: ja teda bývanie v Pentagone určite nieeeeee!!!!ani na ostatných popisných číslach ul. Stavbárskej, mne úplne stačí, že má tu česť mať tento skvost vo výhľade z okna!!!!! a navyše v určitej dobe mojeho pracovného života som bola s Pantagonom "prepojená"

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ice dive Pozri príspevok
    ono každá líška si svôj chvost chváli, ťažko povedať, ľudí čo odtiaľ poznám si nesťažujú dokonca mám kolegu čo tam kúpili nedávno byt pre otca (rodičia sa rozviedli...) a hovoril, že byty sú OK, že ten bordel čo sa všade píše robia dva vchody z celej Stavbárskej... (vďaka Stando 38 a 40) asi niečo podobné ako keď niekto odsudzuje Petržalku, kvôli Kopčianskej... ale také bývanie na Hrobákovej, Ševčenkovej, Belinského, Tupolevovej docela ujde...
    avšak myslím, že väčšina ľudí má názov pentagon/stavbárska spojený s drogami a kriminalitou, a preto ak sa tam niečo stane tak novinári o tom 2x intenzívnejšie píšu ako keby sa to stalo niekde v starom meste...
    v dokonca aj tu na porade som čítal jeden príspevok (žial už neviem v ktorej téme...), že jeden člen porovnával bývanie v Petržalke s bývaním v pentagone, a vyhrával to Pentagon, nakoľko v Petržalke mu na sídlisku poolamovali zrdkadlá z auta, doškrkali lak, 2x vylomili schránku, niekto ho ohrozoval, a v pentagone svätý pokoj, vďaka väčšiemu výskytu policajtov (nakoľko už spomenuté spojenie danej časti BA s kriminalitou...)
    Náhodou, do petržky nech mi nikto neskáče- to je jednoznačne najlepšia štvrť v Ba- pri domčeku 2 jazerá, lesík, hrádzu-kačičky, labute..., minimálna kriminalita( všetci fetmani poutekali do stupavy a serede)- ja by som petržku nemenil za nič v Ba...-slušní susedkovia( teda niekedy až moc, niekedy chodia vyklopkávať že ich vyrušujeme,ale už im ani neotvárame)- veru ja by som moju Topolčiansku ulicu nemenil...

    Až na to parkovanie, že ked dojdem neskoršie domov tak krúžim okolo baráku sťa sokol a hľadám volného fleka 20 minút...,ale to je asi všade...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Náhodou, do petržky nech mi nikto neskáče-
    nehovorím, každá líška si svôj chvost chváli

    to je jednoznačne najlepšia štvrť v Ba- pri domčeku 2 jazerá, lesík, hrádzu-kačičky, labute..., minimálna kriminalita( všetci fetmani poutekali do stupavy a serede)

    inak ako vieš, že všetci fetmani odišli do stupavy alebo serede? napr. ja som v seredi bol aj dajaky ten piatok a nič také som tam nevidel na rozdiel od Slovnaftskej cesty, kde aj iné dámi boli

    - ja by som petržku nemenil za nič v Ba...-slušní susedkovia( teda niekedy až moc, niekedy chodia vyklopkávať že ich vyrušujeme,ale už im ani neotvárame)- veru ja by som moju Topolčiansku ulicu nemenil...

    no tak dajako to začalo na ulici P. Horova v DNV keď istý Lubomír H. upozorňoval susedov na hluk.....

    Až na to parkovanie, že ked dojdem neskoršie domov tak krúžim okolo baráku sťa sokol a hľadám volného fleka 20 minút...,ale to je asi všade...
    vidíš, v seredi zaparkuješ pred činžákom aj o 23:00


    týmto sa nechcem do nikoho navážať, chcel som len poukázať na to, že každý musí zistiť sám čo mu vyhovuje a nemal by dávať na predsudky ostatných, ktorí z dobre zaručeného zdroja počuli... napr. čo je taký Pentagon s par feťákmi, čo ležia s vyvalenými očami na trávniku (naozaj nie veľmi príjemný pohľad) oproti šialenéncovi so samopaľom... nikto napríklad nedáva odporúčania nechoďte bývať na ulicu Pavla Horova.... veď o tejto udalosti hovorili aj celosvetové média a stavbársku ani nespomenuli...

    najlepšie zadávateľka urobí, ak by si v danú lokalitu obkukala v rôznych denných aj nočných hodinách a poprípade si prenajala byt na mesiac dva a uvidela by či sa tam sťahujú a žijú slušní ľudia, alebo nie...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ice dive Pozri príspevok
    vidíš, v seredi zaparkuješ pred činžákom aj o 23:00


    týmto sa nechcem do nikoho navážať, chcel som len poukázať na to, že každý musí zistiť sám čo mu vyhovuje a nemal by dávať na predsudky ostatných, ktorí z dobre zaručeného zdroja počuli... napr. čo je taký Pentagon s par feťákmi, čo ležia s vyvalenými očami na trávniku (naozaj nie veľmi príjemný pohľad) oproti šialenéncovi so samopaľom... nikto napríklad nedáva odporúčania nechoďte bývať na ulicu Pavla Horova.... veď o tejto udalosti hovorili aj celosvetové média a stavbársku ani nespomenuli...

    najlepšie zadávateľka urobí, ak by si v danú lokalitu obkukala v rôznych denných aj nočných hodinách a poprípade si prenajala byt na mesiac dva a uvidela by či sa tam sťahujú a žijú slušní ľudia, alebo nie...
    Akože Ice máš pravdu -vo všetkých lokalitách na slovensku by sa to takto mohlo robiť, dobrá rada- len by som povedal s výnimkou pentagonu a Luníka 9...- tam neviem, či vobec je niečo testovať...-čo tam natestuješ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.