Zavrieť

Porady

Spravny vyber Corel Draw-u

Prosim poradte mi, ktory Corel Draw si mam kupit? Ja som myslela, ze existuje iba jedna verzia Corel Draw A nie - X3, X4, X5 a mozno este viac verzii, o ktorych ani neviem. Rada by som ho vyuzila pre sukromne ucely na tvorbu obrazkov pre nasu internetovu stanku. A taktiez by som bola rada, keby je v slovencine alebo cestine, ale nie je to podmienkou. Dakujem za pomoc pri vybere Corel Draw-u.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Otazne je co potrebujes robit, a ci vobec CorelDraw potrebujes. Mozno by ti stacila aj X3, ktora sa nie tak davno predavala vo vypredaji za par eur (bez manualov).

    LucasKE je offline (nepripojený) LucasKE

    LucasKE
    Čím vyššie číslo, tým je verzia novšia. Záleží, či ten program utiahne tvoj počítač. Ak áno, tak by som volil čo najnovšiu verziu - čiže X5.
    Pozri si na webe optimálne požiadavky na prácu so zvoleným Corelom.
    A nakoniec napíšem to, čo už určite vieš, keď to ideš kupovať. Corel je primárne určený na vektorovú grafiku. Na fotky a rastrové obrázky sú iné programy.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Skus inkscape - je zadarmo a aspon zistis co ti treba. Podla tvojho zadania, ziadnu velku vodu vo vektorovej grafike mutit nejdes a tak by ti to malo stacit.

    http://downloads.zoznam.sk/program/inkscape-49

    majkii je offline (nepripojený) majkii

    majkii
    Pokiaľ chceš corel využívať doma (nie na komerčné účely) je možné za cca 80 € s DPH kúpiť verziu CorelDRAW® Home & Student Suite X5 CZE. Samozrejme súčasťou je aj Photo-paint na úpravu rastrových obrázkov a fotografií, corel Capture na zaznamenanie obrazovky.

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Prosím, pomôžte mi. Potrebujem niečo prepísať v CorelDraw. Mám tam narobené etikety a potrebujem opraviť nejaký text a nejde mi to. Kliknem na nástroj text /veľké A/, potom sa postavím na text, ktorý chcem opraviť, ale nejde to. treba ešte niekde kliknúť?

    Spravny vyber Corel Draw-u

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.