Zavrieť

Porady

Reklamácia telefónu.

dobry vecer,prosila by som o radu pri reklamacii mobilneho telefonu kupovaneho napausal.Po mesiaci pouzivania sa telefon pri pouzivani internetu zasekaval a nasledne restartoval na hlavnu obrazovku.1.rekl.vybavena vymenou zakladnej dosky(po oprave internet opat nesiel a naviac sa nedalo uz ani volat) 2.rekl.vykonana prehratim softwaru(internet -neustale restarty,to uz som aj ziadala vymenu za novy kus) 3:rekl.zase vymena zakladnej dosky( tam som chcela odstupit od zmluvy a vratit plnu sumu,ved predsa 5mes.stary mobil som mala v rukach asi dva mes. a MT stale splacam)-no a tu nastal problem-na predajni na prehovorili ze MT musia poslat na diagnostiku a vratia plnu sumu+novu zmluvu,este mi aj rezervovali inu znacku MT.Dnes mi prisla sms z o2 ze moje zariadenie sa vratilo z opravy,ale predsa ja som ich neziadala o opravu,bol ich nasledny postup k vrateniu penazi. prosim Vas o radu ako mam dalej postupovat ci mam reklamaciu prevziat alebo mam aj ine moznosti ja uz taku skladacku nechcem
3 komentárov     zbaliť
arizona a oznamila si predajcovi pisomne, ze odstupujes od zmluvy a ziadas vratit peniaze?
curly8012 Nie,odbili ma tym,ze oni majú svoje postupy,a musia to poslať na diagnostiku,síce pri tretej rekl.mi to potvrdili "ustne",že je to len formalita a už mi vrátia plnú sumu...a ono to teraz vyzerá ako keby som ho dávala znova opravovať...ako by mala prosím Vás znieť ta výpoveď?
curly8012 Ďakujem pekne za rady...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Reklamácia telefónu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.