Zavrieť

Porady

prosím váš poradte mi ako si mam zaheslovať wifinu ..Ďakujem moc..

Dobrý den .. chcela by som sa spýtať ako si mám zaheslovat wifi pretože nemam ju zaheslovanu a celý panelak sa na nu pripája a poriadne mi to lezie na nervy už.....ísem sem preto lebo sa v tom nevyznám a bola by som velmi vdacna ak by mi niekto poradil .. na wifi mam napísane INTELLINET Wireless 150N 4-Port Router .. prosím vas nejako mi to vysvetlite ako si ja mum zaheslovať lebo ja nemam ponatia .. dakujem)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maris68 je offline (nepripojený) maris68

    maris68
    Otvorte svoj webový prehliadač a pre zobrazenie prihlasovacieho okna zadajte adresu
    http://192.168.2.1. Ako užívateľské meno vložte “admin” a ako heslo “1234”. Pôjdete na Wireless, wireless security a 2-7-3-3 Wi-Fi Protected Access (WPA)zvolíte šifrovanie, nastavíte zdieľaný kľúč - heslo. Doporučujem WPA2 Mixed, nezabudnúť dať aplly.

    denis_m6 je offline (nepripojený) denis_m6

    denis_m6
    ak nemas navod, podla nazvu si vyhladaj navod online, tam najdes IP adresu, cez ktoru sa na nu mozes pripojit a spustit options, je to vzdy velmi jednoduche menu s nastavenim vsetlicoho mozneho, a niekde tam bude aj password

    prosím váš poradte mi ako si mam zaheslovať wifinu ..Ďakujem moc..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.