Zavrieť

Porady

Dovolenka v Španielsku

Dovolenka v Španielsku, prosím bol niekto z Vás na dovolenke v Španielsku
konkrétne na Costa del Maresme v stredisku Malgrat De Mar v hoteli Sorr Daurada, ak áno, ako sa Vám tam páčilo. Ešte by ma zaujímalo aké zvykne bývať počasie v Španielsku koncom augusta, resp. posledný augustový týždeň a prvý septembrový týždeň, teplota vody v mori ap. Kto máte skúsenosti prosím odpovedzte. Privítam každú radu, či skúsenosť. Váš názor na cestu autobusom ap.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    tomasenkoslav
    ahoj. ja som tam bol 11 rokov nazad, cez celu dedinu ide železnica, ktorej kolaje budete musiet denno-denne prekonavat ale nejakych 40-50m od hotela je podchod. Za hotelom bola stavba - dnes už tam asi stoji hotel a pred hotelom železnica, za nou nejake dalsie hotely na plaži a aj GO-KARTS, minigolf defakto všetko už na plaži. A potom už je piesočnata plaž, so zakalenou vodou 30m od brehu. Šnorchlova výbava nech radšej zostane doma. V dedine bola vtedy i pozicovna moto-skutrov, kde sme absolvovali vylet medzi Blanes a Calella.
    Da sa podniknuť vylet do www.waterworld.es, kde si najdu to svoje i male deti.

    cloe je offline (nepripojený) cloe

    Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
    Ja som bola v stredisku Malgrat de Mar asi pred piatimi rokmi, ale v hoteli Riviera. Ale tak ako spomína tomasenkoslav, tiež sme prechádzali podchodom na pláž. To nám však vôbec nevadilo. Na pláži je hrubší piesok. Bola som tam na prelome jún-júl, no bola tam najstudenšie voda zo všetkých destinácií, kde som doteraz bola. Ale neviem ako je to koncom augusta.
    Je to blízko Barcelony, takže odporúčam výlet do tohoto nádherného mesta.
    V letovisku je dosť možnosti zábavy, diskotéky a tak.
    Nám sa tam páčilo.
    tomasenkoslav
    o pocasi som nepisal zamerne , pretože to je čiste "zaležitosť vyssich sfér" a nik Ti nezaruci , že tam bude prave vtedy pekne a more teple. Ja som bol v tej oblasti i v oktobri a kamaratka z Barcelony sedela na plaži v šatach a triasla sa od zimy, zatial co my sme sa kupali. Prehovorili sme ju do vody a po tyždni nam telefonovala, že potom ležala doma s teplotou. :-)
    toto je silne individualne.
    Akurat co stoji za zmienku je, že potom neskor /oktober/ sa stmieva zavčasu a o cca 16:00 už bola zima aj nam....

    toto je moj najoblubenejši a množstvom akcii preverený portal na cestovanie a turistiku s "real reviews":

    http://www.virtualtourist.com/travel...at_de_Mar.html

    Tato lokalita bola vtedy rušna - hlavne v noci, diskoteky a doteraví lapači pred nimi, v každom hoteli flameco tanečnici a tie ich castañuelas !!! velmi nudne.
    Naposledy upravil tomasenkoslav : 13.08.10 at 08:26

    Ľaľa je offline (nepripojený) Ľaľa

    Ľaľa
    Ďakujem, nejdem tam ja ale uvažuje o tom dcéra (24). Mne by ten ruch zrejme nevyhovoval. Som skôr na "tichšiu dovolenku".

    Dovolenka v Španielsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.