Zavrieť

Porady

Prezeranie webovej stránky offline

Dobrý deň. Zaujímalo by ma, ako možno docieliť prezeranie www stránky v režime offline. Na rôznych diskusných fórach som sa dočítal o programe Httrack website copier, ktorý som použil, no po množstvách neúspešných pokusoch o docielenie požadovaného efektu, prosím o bližšiu pomoc - nejde mi to.

Moja predstava je - stiahnuť si vlastnú www stránku - internetový obchod do PC - a prezerať si ju následne v mobile, čo mám na sklade a čo nie (pri tom množstve produktov si to nie som schopný zapamätať). Nepotrebujem stiahnuť obrázky, ani si prezerať videá, jedná sa o jednoduchú operáciu.

V súvislosti s touto témou by mi pomohol tiež tip, aký mobil mi stačí na prezeranie takýchto stiahnutých dokumentov v mobile (môj telefón zvláda iba sms a telefonovanie).

Každú pomoc vítam, viem sa štedro odmeniť.

Peter
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TomyL1 je offline (nepripojený) TomyL1

    TomyL1
    Ahoj. No takto... Na taketo veci by som ti skor odporucil kupit si nejaky smartfon s pripojenim na internet. To, ze aky mobil to si musis vybrat ty podla toho, aky telefon ti vyhovuje (vsetko je aj tak taiwan).

    No a pre to prezeranie stranky offline stylom akym si to popisal...Jedine co ma teraz nejak napada je naozaj spravit si tabulku v excely a pozerat si to v mobile, teda urobis si nejaky select nad SQL tabulkou a ona ti vypluje *.csv subor, ktory si ty strcis do excelu...lebo tak ako ty vravis, ze by si chcel, aby ti stranka bezala v mobile offline, neviem ci je vobec mozne...ale mozno sa mylim, lebo dnes sa da vsetko...

    To preco ti stranka nefunguje v s tym tvojim programom v sucasnosti je pravdepodobne pre to, pretoze pouzivas nejaky redakcny system, ktory pracuje na principe databazy a program nedokaze spravit na pocitaci server...program nepoznam cize viac ti o tom nepoviem...

    kazdopadne najlepsie riesenie: smartfon + internet... nic viac ti netreba a mas pokoj...
    Ďakujem srdečne za odpoveď TomyL1 - cením si tvoju pomoc. Samozrejme, najlepšie by bolo riešiť to kombináciou telefón + internet, no vzhľadom na to, že by som hore uvedenú problematiku riešil mimo SR - poplatky za internet sú vraj v zahraničí vysoké - uvažujem nad možnosťou prezerania offline. S pojmami, ktoré si napísal (SQL, .csv) som sa v živote nestretol (aspoň vedomie nie :-), takže fakt netuším, ako to vyrobím.

    Prezeranie webovej stránky offline

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.