Zavrieť

Porady

Pomoc s Prestashopom - neodosielanie emailu zákazníkom pri zmene stavu objednávky

Dobrý deň, neviem si poradiť s Prestashopom. Mám e-shop už viac ako rok a v poslednom období sa mi začalo stávať, že mi zákazníci volali, aby si overili či objednávka bola zaevidovaná. Doteraz som s tým nemala žiadny problém, vždy odoslalo správu o spracovaní objednávky, tak ako aj o iných zmenách, odoslaní, doručení, zrušení . Viete mi povedať, kde by mohol byť problém a prečo tento problém vznikol až po dlhšom čase? Zaujímavé je, že niektorí zákazníci potvrdenie održia a niektorí nie.
Mám verziu 1.3.2.3 a v nastaveniach mám zafajknuté odosielanie emailu zákazníkovi pri spracovaní objendávky, odoslaní, prijatí platby ....
Naposledy upravil Dav : 04.04.12 at 13:44
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Lenicka77 Pozri príspevok
    Ďakujem, skúsim zmeniť email. Viete mi aj povedať kde si môžem pozrieť ten spamový zoznam? a ak sa tam nachádzam ako sa bude dať moja adresa z tohto zoznamu odstrániť?

    mam skúsenosť len s gmailom - tam sa musí zákazník pozrieť, či pošta nespadla do spamu. A ak áno, potom musí označiť - toto nie je spam. Niekde som čítala, že keď tak urobí viac zákazníkov, vraj to pomáha.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    pravdepodobne si niekde zaradená do spamových zoznamov.

    skús zmeniť odosielateľský mail

    ale môže to celkom dobre byť aj niečo úplne iné
    Ďakujem, skúsim zmeniť email. Viete mi aj povedať kde si môžem pozrieť ten spamový zoznam? a ak sa tam nachádzam ako sa bude dať moja adresa z tohto zoznamu odstrániť?

    Pomoc s Prestashopom - neodosielanie emailu zákazníkom pri zmene stavu objednávky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.