Zavrieť

Porady

Subory na pracovnej ploche

Zdravim Vás
Chcel by som sa opytat ci mi neviete poradit s takouto vecou kamoska mi doniesla notebook kde je zacal windows strajkovat zacal vypisovat ze nieje doinstalovany a po potvrdeni ok za znova restartol a znova to iste lenze ona sikovna mala na ploche foto a dokumenty dalo by sa ich nejako odtailto dostat ??
Dakujem pekne za vsetku pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    dalo. Malo by pomoct hocijake linux live cd, cez ktore by si sa mal dostat na disk do prislusnych adresarov.

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    no skusal som to dostal som sa k pracovnej ploche cesta bola C:/Documents and Settings/ ALL users/ meno uzivatela ale tam mi ukazalo iba programy ktore boli na ploche ale ako sa dostat k suborom neviem

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nie All Users, ale musí tam byť ešte priečinok s menom účtu užívateľa teda napr. C:\Documents and Setting\menouctu\.... a tam to treba hľadať. Pokiaľ to tam nad*bala pod svojim účtom, tak to tam bude mať (v tom priečinku).

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    no praveze priecinok pod jej menom uctu tam neje ...moze stat ze ho nejako poslal do teplych krajin ???

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Zistiť vo vlastnostiach, kde to je uložené. Klik PTM na ikonu na ploche > Vlastnosti a vo Všeobecné pod Umiestnenie ti presne vypíše, kde to je uložené.

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    asi sa nechapeme ako mam kliknut na ploche a kde je dany subor ulozeny ked mne windows nenacita a tak som siel cez Linux Live a tu zase nemozem najst jej konto cez kotre by som sa preklikol na pracovnu plochu a oto mi ide lebo na ploche mala vsetke veci ...a pytam sa aj vas ze ci nahodou nemohla svojou sikovnostou odstranit svoje uzivatelske konto a preto ja ju nevidim ???
    misoft uf - to mi ušlo
    misoft a konto - i to je možné - zrušila účet, súbory zostali.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A ešte - v Linuxe dať vyhľadávať typy súborov - možno ich nájde. A podľa toho vystopovať .

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    dal som vyhladat subory s koncovkou .jpg a naslo obrazky ale nie jej foto su to obrazky od vyrobcu windows tie klasicke pozadia

    Subory na pracovnej ploche

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.