Zavrieť

Porady

Odsúhlasenie dotácii z MPSaR do KB

Prosím o informáciu, či sa odsúhlasujú vzťahy do KB aj za dotácie z MPSVaR na podporu soc. služieb na BV /bežné výdavkyú aj KV /kapitáloé výdavky/, lebo po telef. dotaze na MPSaR mi povedali, že dotácia sa neodsúhlasuje, iba prípadný výnos /úrok/ z nej. Ale mi to nie je jasné, lebo aj účet 693 a 694 patrí do vzájomných vzťahov. Ak nie je to vzájomný vzťah, potom mi nepôjde KB /konsolidovaný balík/, lebo na účte 693 je aj dotácia z UPSVaR za zamestnávanie znevýhodnených úchádzačov, ktorá patrí do vzájomných vťahov a keď ju tam zadám /do tabuľk 19.2 - vzájomné vzťahy-ýnosy ,tak rozdiel z účtu 693 ktorým je dotácia z MPVaR mi v KB vykazuje ako chybný /rozdiel na VZaS/. Vie mi niekto v tomto poradiť.
Ďakujem všetkým, ktorý už majú KB za sebou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eva7 je offline (nepripojený) eva7

    eva7
    Ja som sa na to pýtala na MF SR a bolo mi povedané, že dotácie zo štátu od hocijakého ministerstva sa budú konsolidovať s Ministerstvom financií SR. Takže u dotácií u mňa napr. na stravu a škol. potreby pre deti v HN, príspevok pre predškolákov atď., ktoré som účtovala na účte 693 aj 548, som vykázala ako partnera MF SR - IČO 151742.

    Odsúhlasenie dotácii z MPSaR do KB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.