Zavrieť

Porady

skype nefunguje

zo dna na den mi prestal fungovat na notebooku skype,,odinstaloval a nainstaloval som vsetko a nic stale vypisuje lutujeme nepodarilo sa nam pripojit k skypu.. nemoze mi to nejak blokovat mozilla? nevie niekto poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    carolitos
    zo dna na den mi prestal fungovat na notebooku skype,,odinstaloval a nainstaloval som vsetko a nic stale vypisuje lutujeme nepodarilo sa nam pripojit k skypu.. nemoze mi to nejak blokovat mozilla? nevie niekto poradit?
    Mozilla so Skype nemá nič spoločné! Skype je samostatná aplikácia.
    Možnosti:
    A) Skontrolovať, či firewall má výnimku - teda že má Skype medzi povolenými.
    B) Aplikácia Skype na NB a tablete robia to isté (teda spájajú, komunikujú), ale každá pracuje v inom operačnom systéme, sú na to upravené. Existuje ešte webSkype - hhtps://web.skype.com - skús sa tam prihlásiť svojimi prihlasovacími údajmi - skypemeno - heslo.
    C) Možno je poškodený profil. Vymazať. Prídeš síce os doterajšiu komunikáciu (chat, okamžité správy), ale Skype nabehne ako čistá aplikácia a bude si opätovne pýtať prihlasovanie. Defaultne sa to kladá C:/Users/menoučtu/AppData/Roaming/Skype - tam je zložka s tvojim skype menom - buď si to zálohuj, presuň inde, vymaž. O kontakty neprídeš, tie sú uložené na Skype serveroch.
    D) Zadávaš zle prihlasovacie údaje - skypemeno + heslo. Ak máš microsoft účet - skús to cez neho.
    E) Možno máš škodnú - nezaškodí presnoriť NB MBAM (Malwarebytes) a vyčistiť.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    carolitos
    zo dna na den mi prestal fungovat na notebooku skype,,odinstaloval a nainstaloval som vsetko a nic stale vypisuje lutujeme nepodarilo sa nam pripojit k skypu.. nemoze mi to nejak blokovat mozilla? nevie niekto poradit?
    aky typ zariadenia? aky software?

    carolitos je offline (nepripojený) carolitos

    carolitos
    do tohto sa moc nevyznam mam sony vaio .. ak to blokuje mozilla co s tym? na tablete mi ide ale na booku nie

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Stevo5
    Ak ti to ide na tablete to znamená že tvoj prístup na účet Facebooku je v poriadku. Skús zmazať cookies na Mozille a prihlás sa znovu.
    Píšeš blbosti. FB a Skype sú dve rozdielné aplikácie. Každá má svoj vlastný server, svoje vlastné prístupové údaje.

    Mozilla so Skype ako aplikáciou NEMÁ nič spoločné.
    Dávam ti neužitočné.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Ak ti to ide na tablete to znamená že tvoj prístup na účet Facebooku je v poriadku. Skús zmazať cookies na Mozille a prihlás sa znovu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.