Zavrieť

Porady

nefunguje mi kamera na skype

Zdravím, mám takýto problém: pred dvomi týždňami som si nainštalovala skype (mám operačný program Vistu), všetko fungovalo, vrátane webkamery..no keď som chcela včera uskutočniť videohovor, vyskočilo mi okienko, že "program skype prestal pracovať-zatvoriť program" neostávalo nič iné ako na to kliknúť aa program zatvorilo.najprv som si myslela, že je problém s mojím internetovým pripojením, keďže som šla cez wifi..no problém sa zopakoval aj ked som pripojila kábel a tiež pri skúške webkamery..proste chatovať môžem, telefonovať tiež, ale bez toho, aby som zapla svoju kameru-je integrovaná v notebooku..
Neviete mi pomôcť, prosím?? Za všetky odpovede vopred ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús toto: Nástroje > Možnosti > karta Všeobecné - Nastavenie videa - vpravo by sa malo zjaviť nastavovanie kamery. Hore je Vyberte webovú kameru a tam si musíš vybrať zo zoznamu. V NB sa väčšinou táto kamera hlási ako USB Web cam.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    andreakk ďakujem veľmi pekne, túto odpoveď som našla v predchádzajúcom podobnom príspevku, skúsila som to a reakcia je rovnaká-program prestal správne pracovať..
    misoft Tak sa treba pozrieť do Správcu zariadení - vyhľadať kameru (bude iste vedená ako USB Web Cam - vo Video) a pozrieť, či je tam vôbec a ak áno, či tam nesvieti žltý trojuholník - to by znamenalo konflikty. Potom ba sa na to malo kliknúť PTM a dať aktualizovať ovládač.
    andreakk aa myslíš, že by si ma vedel navigovať do správcu zariadení??leebo USB 2.0 1.3 M UVC WebCam som našla jedine, ked som šla cez ovládací panel-programy a súčasti-odinštalovanie alebo zmena programu..inak ju vôbec neviem nájsť..myslím, že si trafil klinec po hlavičke-ďakujem..ešte ako z toho von?
    misoft Aktualizovať ovládač.
    Ester11Sara7ja potiaľto sa mi to dalo hľadať avšak už dalej nie=tá webkamera
      zbaliť
    andreakk ..to som urobila ako prvé, nepomohlo..

    vavro1111 je offline (nepripojený) vavro1111

    vavro1111
    Ahoj, zaujímalo by ma ako si svoj problém vyriešila. Mám úplne ten istý problém ale s operačným systémom WIN7 64.
    andreakk ahoj, viem, že trošku neskoro) noo nevyriešila som to nijako, odinštalovanie a nainštalovanie skypu nepomohlo a k tomu čo písal misoft som sa nevedela dostať..nuž som si nainštalovala skype do tabletu..pekný večer..

    nefunguje mi kamera na skype

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.