Zavrieť

Porady

Skype

Vedel by mi niekto bližšie popísať skype? Ako funguje volanie , odosielanie sms ? Prípadne nejaké iné výhody.
Moc díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    cez skype môžeš volať zadarmo z počítača na počítač,ked si kúpiš mikrofon(lacný stojí 99,00sk).Ostatné hovory sú spoplatnené,kúpiš si cez skype kredit.
    volať môžeš z celým svetom,je to fantastické.Ludia ťa sami budú kontaktovať.
    Zdar skype.

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    No toto všetko ja viem , mne ide ale presne o to čo a ako , nejaký postup alebo je tam niekde aj nejaký "manuál". Veď to ma práve zaujíma ako na to.. lebo Skype mám síce stiahnutý a nastavenú češtinu ale nápoveda je v angličtine a zas neovládam všetky technické slovíčka a spojenia.

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    ale ano, mas v celku pravdu, lenze to by sme tu rozoberali vsetky pre a proti ci skype, ci isq, ci msn

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    myslím že používať skype budeš len na telefonovanie a to je dosť intuitívne. Musíš mať známych, ktorí ho používajú tiež aby si im mohla volať. Pridáš si ich do zoznamu a potom už len stlačíš gombík na telefonovanie :-)

    Smsky a volania na pevné a mobilné linky sa nevyplatia, pretože cena je dosť vysoká... Sú aj lacnejšie služby...

    Skús dať konkrétnejšie otázky, možno sa nájdu odpovede. Neviem či sa nájde niekto kto by tu spracoval celý manuál :-)

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Ďakujem za reakcie , "manuál" som skôr myslela taký, kt. by sa dal stiahnúť niekde z net-u.
    No zaujímalo by ma ako sa napr. "nabíja kredit" , mám paušál cez mikrovlnu a tiež kde sa dá zistiť cena za volania na pevnú linku a použitie sms brány.
    cavte ahojte nechcel by my niekto vysvetlit co je to skype dakujem potom si mozeme aj popisat

    camelfly je offline (nepripojený) camelfly

    camelfly
    Scandfand
    cavte ahojte nechcel by my niekto vysvetlit co je to skype dakujem potom si mozeme aj popisat
    Re: ICQ
    ICQ je nieco ako skype ale neda sa cez to volat


    vsak tu na icq si pisal ze vies co to je



    Brano na vysvetlenie pridal linku /horevyssie/ , tak mozes mrknut aj do diskusneho fora, je tam plno odpovedi
    Naposledy upravil camelfly : 30.11.06 at 14:03

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.